Collezione Bayilik

0
2964
Collezione Bayilik

Türkiye’de moda sektörünün önde gelen isimlerinden Collezione; marka olma yolculuğuna 1987 yılında Bakırköy’de açtığı ilk mağazası ile çıktı.

25 yıldır sektörün öncülüğünü yapan Collezione; bugün yurtiçinde 100’ü aşkın mağaza ile 200’ün üzerinde satış noktası, yurtdışında ise 55 satış noktasıyla Türkiye’nin moda-hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından birisi haline geldi.

‘2015 Yılında Türkiye Moda Giyim Pazarında Lider , İlk Akla Gelen ve Global Bir Marka Olma’ vizyonunu benimseyen Collezione müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için, teknolojik alt yapısına yatırım yaparak ve bilişim sistemlerini sürekli güncelleyerek Türkiye’nin ve Dünyanın birçok noktasında açtığı mağazalarla büyümeye devam etmektedir.

Yarattığı stil ve yaşam tarzı ile farklılaşarak, en çok tercih edilen moda markalarından biri konumunda olan Collezione bayilik veren firmalar arasında.

Collezione Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Marka: Collezione
Sektör: Moda (Giyim – Tekstil)
Kuruluş Yılı: 1987
Merkez: Türkiye

Min. Metraj: 125 m2

Tahmini Toplam Maliyet: 75.000 – 100.000 TL 

Collezione’un Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler
– Pazarlama
– Eğitim
– Proje
– Reklam

Hedef Bölgeler: Doğu Güneydoğu Anadolu, Doğu Karadeniz, İç Anadolu, Akdeniz, Marmara bölgeleri başta olmak üzere Türkiye genelinden gelen talepler değerlendirilecektir.

Web sitesi: collezione.com
İletişim: info@collezione.com.tr

[Bayilik Arama Motoru]