Akıllı Adres Defteri Yöneticisi

Akıllı adres defteri yöneticisi CircleBack, kullanıcının listesindeki kişilerin eksik ya da değişen iletişim bilgilerini otomatik düzenleyerek bilgileri güncel tutuyor.

0
769
Akıllı Adres Defteri

Çoğumuz telefon rehberini açıp kontrol ettiğimizde kişilerin iletişim bilgilerinin %25’inin değişmiş veya eksik olduğunu ya da aynı kişi için açılmış 3 farklı iletişim bilgisi olduğunu görebiliriz. E-posta adreslerinin yaygın olarak kullanıldığı günümüzde ise çoğu kişinin iletişim bilgilerinde e-posta adresi yer almaz bile. Özellikle bu durum iş yaşamında sorun olmakta ve büyük hatalara neden olabilmektedir. Bu durumu çözmek amacıyla yebi bir girişimde bulunan CircleBack akıllı bir adres defteri geliştirdi. Bu adres defteri kullanıcının listesindeki kişilerin eksik ya da değişen bilgilerini yapay zeka ve kitle kaynağını kullanarak otomatik düzenleyip bilgileri güncel tutuyor.

CircleBack, kişilerin adres defterini yöneten, yinelenen kişileri silen, eksik bilgileri ekleyen ve kişinin değişen bilgilerini güncelleyen bireysel ve kurumsal kullanım için geliştirilmiş basit bir online platformdur. Bu uygulamayı kullanmak isteyenler mobil uygulamayı telefona indirebiliyor ya da tarayıcı üzerinden sisteme giriş yapabiliyor. Facebook, LinkedIn gibi pek çok sosyal ağa ile bağlantı kurarak kişileri derleyen uygulama herhangi bir cihazdan her zaman erişebileceğiniz tek, güvenli ve bulut tabanlı adres defteri oluşturuyor. Kullanıcılar aynı zamanda ContactSaver uygulamasını kullanarak adres defterlerini Gmail hesabınızla eş zamanlayabiliyor ve kişi listesindekilerin e-mail imzalarında bulunan iletişim bilgilerini adres defterine kaydedebiliyor.

Platformun yapay zeka motoru, iletişim bilgilerinin doğru ve güncel olup olmadığını belirlemek için sürekli milyonlarca veri noktasını işliyor. CircleBack şimdiden küresel iş dünyasından yarım milyarı aşkın üyesi ve iletişim bilgileri var fakat bilgiler kullanıcının kendi verilerinden geldiği için ne kadar çok kullanıcısı olursa bilgiler o kadar çoğalacaktır. CircleBack, gizliliği korumak için kişileri anonim olarak kaydediyor.

Bireysel kullanıcılar için ücretsiz olan bu uygulamayı kurumsal müşteriler ücret karşılığı kullanabiliyor. Şu an için AppStore’da bulabileceğiniz bu mobil uygulama yakında Android kullanıcılarının da kullanımına açılacak. Sizin de aklınızda benzer iş fikirleri var mı?

Web Sitesi: circleback.com