Akıllı Bikini ile Güneş Yanıklarından Korunun

Spinali Design’ın yeni iş fikri akıllı bikini ile deri kanserinin en büyük sebebi güneş yanıklarından korunabilirsiniz.

0
760
Akıllı bikini ile güneş yanıklarından korunun

Modern bikininin yaratıcısı olarak bilinen Fransızların, Spinali Design firması ile yine bir yeniliğe imza atması aslında hiç şaşırtıcı olmamalı. Fransız Spinali Design firması kadınların aşırı güneşe maruz kalmasını önlemek amacı sorumluluğu ele aldı ve akıllı bir bikini tasarladı.

Bikininin alt parçasında UV sensörü olan bir toka bulunuyor. Bikiniyi giyen kişi Spinali uygulamasını telefonuna indirerek cilt tipi ile ilgili soruları cevaplıyor böylece uygulamadan cilt tipine uygun tavsiye alabiliyor. Kullanıcının niyetine göre güneşe tekrar çıkması veya güneşten tamamen kaçınmasına dair uyarılar doğrudan cep telefonuna geliyor. Spinali uygulamasında aynı zamanda Sevgili foksiyonu da bulunuyor. Bu özellik etkin olduğunda sensörler sevgilinin telefonuna gidip kız arkadaşının sırtına krem sürmesi için uyarı gönderiyor. Bu hafif ve 2cm’den küçük sensör istenirse çıkarılabiliyor ve su geçirmiyor.

Bikiniye ek olarak Spinali bir de UV sensörü bulunan ve bikiniye bağlı bir havluda tasarlamış. Havlunun pek çok tasarım seçeneği bulunuyor. Bu yeni ürün Spinali Design’ın CEO’su Marie Spinali’nin teknoloji ve modayı birleştiren vizyonunun sonucu olarak ortaya çıkmış.

Bikininin fiyatı 167 USD’den başlıyor, havlu ise 111 USD. İki üründen birini edinenler ücretsiz Spinali mobil uygulamasını ürün ile beraber kullanabilirler.

Sizin de aklınıza giyilebilir teknolojiler hakkında yeni iş fikirleri geliyor mu?

Web sitesi: spinali-design.com

[quote_box_center]Benzer iş fikri: Akıllı Telefonu Uzaktan Kontrol Etmenizi Sağlayan Şık Yüzük[/quote_box_center]