Akyel Kimya Bayilik

0
2556
Akyel Kimya Bayilik

Akyel Kimya; mutfak hijyen ürünleri, kişisel hijyen ürünleri, genel temizlik ürünleri, zemin bakım ve cila ürünleri, çamaşır temizlik ürünleri, kağıt temizlik ürünleri, çöp poşetleri, aparatlar ve dozaj pompaları üretimi ve tedariği ile Akyel Kimya, plaza, ofis, kurum, fabrika, hastane, otel, kamu kurumları, restaurantlardan oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına kesin çözümler sunabilmenin yanı sıra, insan sağlığı ve ekolojik dengeye kesinlikle zarar vermeyen ürünler ortaya çıkarmak Akyel Kimya’nın temel amacıdır. Ürün geliştirme ve üretim faaliyetlerinin merkezini bu temel amaç oluşturmaktadır. Akyel Kimya; uygun fiyat politikası, 250’nin üzerinde ürün çeşidi ile siz müşterilerine zamanında ve kusursuz bir hizmet sunuyor.

Akyel Kimya, kalite yönetim sistemi gereklerinden ödün vermeyen, teknolojik yeniliklere duyarlı, müşteri odaklı, kaynaklarını koruyan ve geliştiren, şeffaf yönetim anlayışı, dinamik ve tecrübeli kadrosunun ve sahip olduğu kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek ulusal ve uluslararası platformda sektörün her dalında var olacaktır. Akyel Kimya bayilik veren firmalar arasında.

Akyel Kimya Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Marka: Akyel Kimya
Sektör: Temizlik
Kuruluş Yılı: 2010
Merkez: Tekirdağ / Türkiye

Min. Metraj: 80 m2

İsim Hakkı Bedeli: Alınmamakta
Min. Toplam Maliyet: 20.000 TL 

Akyel Kimya’nın Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler
– Pazarlama
– Eğitim

Web sitesi: akyelkimya.com
İletişim: ozan@akyelkimya.com

[Bayilik Arama Motoru]