Aras Kargo Bayilik

0
5443
Aras Kargo Bayilik

1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama, eriştiği dağıtım ağı gücüyle, bu gücün taşımacılıkta da kullanılması kararı alınarak 1989’da faaliyete geçen Aras Kargo’nun da temellerini oluşturmuştur. Kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiren Aras Kargo, bugün; 19 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 790 şube, 3000 araçlık filosu ve 8 bin 800 kişilik uzman kadrosuyla, her ay 6 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veren, Türkiye’nin en geniş erişim ağına sahip, öncü taşımacılık kuruluşudur.

1994 yılına dek kesintisiz büyüme gerçekleştiren Aras Kargo, 1994-2000 yılları arasında odaklandığı kurumsallaşma faaliyetleri ile sürdürülebilir büyümeyi desteklemiştir. 1994 yılında sektörde ilk olarak acentelik sistemine geçen Aras Kargo, aynı yıl yurtdışı taşımacılığa başlayarak sınırlarını genişletmiştir.

Mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratmak isteyen Aras Kargo bayilik veren firmalar arasında. Aras Kargo acentası olmak için aşağıdaki bağlantıdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargo Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Marka: Aras Kargo
Sektör: Lojistik (Kargo)
Kuruluş Yılı: 1979
Merkez: Türkiye

Ciro Primi (Royalty Fee): Alınmıyor

Franchise Giriş Bedeli: 10.000 – 30.000 TL
Tahmini Min. Toplam Maliyet: 50.000 TL 

Aras Kargo’nun Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler
– Pazarlama
– Eğitim
– İnsan Kaynakları
– Operasyon
– Reklam

Hedef Bölgeler: Tüm Türkiye genelinden gelen talepler değerlendirilecektir.

Web sitesi: araskargo.com.tr

[Bayilik Arama Motoru]