Babalar İçin El Kitabı Niteliğinde Web Sitesi

Çocuğunuzun yaşına uygun önerilerde bulunan web sitesi Fatherly, babalar için el kitabı niteliğinde bilgiler içeriyor.

0
753
Babalar için el kitabı niteliğinde web sitesi

Çocuğunuzun doğumundan 18 yaşına gelene kadar onunla önünüzde 940 Pazar gününüz olduğunu biliyor muydunuz? Peki tüm bu günlerde çocuğunuzla neler yapacağınıza dair bir fikriniz var mı? Üzülmeyin, PSKF’nın haberine göre yeni iş fikri Fatherly yardımınıza koşuyor. Yeni nesil dijital babalar için el kitabı olan bu site, teknoloji sitesi yönetirken bir yandan bebeğinizin bezini nasıl değiştireceğinize ya da sahilde nasıl müthiş kumdan kaleler yapacağınıza dair bilgiler barındırıyor.

Özellikle hamilelik döneminden 5 yaşına kadar olan zamanda nöbetleşe ebeveynlik gerektiği için, bu yaş aralığı için site gelişime bağlı önerilerde bulunuyor. Siteden iyi bir baba olmak için önerileri ve ipuçlarını okuyabileceğiniz gibi, çocuğunuzun gelişiminde mihenk taşı olan anlara dayalı hikayeler de yaratabilirsiniz. Örneğin, çocuğunuzu müzik festivaline götürürken yanınıza neler almalısınız, okula giden çocuğunuza müthiş öğle yemeğini nasıl hazırlarsınız ya da gündemdeki ciddi gelişmeleri 5 yaşındaki çocuğunuza nasıl anlatırsınız gibi faydalı bilgileri bu sitede bulabilirsiniz.

Bir baba Fatherly sitesine üye olduğu zaman, email adreslerine çocuğunun yaşına uygun haber bülteni almaya başlıyor. Site üzerindeki tavsiyelere ve ipuçlarına çocuğunuzun yaşından bağımsız olarak göz gezdirebilirsiniz. Web sitesinde aynı zamanda çocuğunuzla vakit geçirirken kullanabileceğiniz eğlenceli oyuncakların da satışı yapılıyor.

Ebeveynlik görevlerini iyi bir şekilde yapmamızı sağlayacak yeni iş fikirleri aklınıza geliyor mu?

Web Sitesi: fatherly.com