Bayilik Veren Firmalar | Bayilik Arama Motoru

Yeni iş fikirleri, bayilik veren firmalar, franchising haberleri, girişimcilik ve ilgili bir çok konuyu kullanıcılarına en verimli site navigasyonunu oluşturarak sunmayı hedefleyen localhost/wp şimdi de kolay bayilik arama motorunu okurlarıyla paylaşıyor. Bayilik Arama Motoru kullanım yönergeleri için sayfanın altına bakınız. (Bayilik listesi sürekli güncellenecektir)

[table id=1 responsive=”phone” /]

Bayilik Rehberi Özellikleri:

– Kullanıcı dostu kolay navigasyon
– İstenilen özelliklerde filtreleme ve sıralama*(sektörel bazda, ürün bazında, franchise giriş bedeli bazında, bayilik kurulumu için toplam maliyet bazında, ülke bazında)
– Siteye eklenen bayilik haberlerini aynı zamanda formda da görebilme
– Tek bir platform üzerinden tüm bayilik veren firmalara ulaşabilme

Filtreleme:

Bayilik rehberimiz, “Bul” kısmına yazdığınız sorgulara göre filtrelenir. Birden çok kısıtlı sorgularınızda kıstaslar arasına boşluk eklemeniz yeterli olacaktır. Kıstasların sırası önemsizdir. Sorgular gerçek zamanlı yapılır, “enter” tuşlamanız gerekmez.

Örnek Sorgular
Gıda: Bayilik veren gıda firmaları görünür
Gıda Pizza: Pizza ürün grubunda bayilik veren gıda firmaları görünür
Giyim Ücretsiz Ayakkabı: Ayakkabı ürün grubunda ücretsiz bayilik veren giyim firmaları görünür (franchise bedeli almayan firmalar)
Giyim Türkiye: Türkiye merkezli giyim sektöründe bayilik veren markalar görünür

Sıralama:

Filtresiz sıralama yapılabileceği gibi filtreli sıralama da yapılabilir. Sıralama; marka, sektör ve merkez ülke için alfabetik; franchise giriş bedeli (bayilik katılım ücreti) ve toplam maliyet için nümeriktir. Sıralama yapmak için ilgili başlığa tıklamak yeterlidir.

*Kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda filtreleme özellikleri artırılabilir. Tüm taleplerinizi “Bize Ulaşın” sayfasından veya “info@localhost/wp” adresine e-posta atarak iletebilirsiniz.