Beklenmedik lokasyonlu mobil otel

0
1835
Mobil Otel

Mobil Otel

Belçika merkezli Sleeping Around, konteynerlerin mobil otel olarak kullanılmasına olanak sağlıyor. Müşteriler rezervasyon yaparken konteynerin nerede olduğunu bilmiyor.

Banyosu, tuvaleti ve yemek için alanı bulunan mobil oteller, metalden konteynerlerin modaya uygun olarak tasarlanmış hallerinden ibaret. Tek bir yere konumlandırılmayan konteynerler her müşteri için şehrin farklı yerine taşınıyor. Böylece, konteyner içinde konaklayacak olan kişi için farklı bir eğlence ortaya çıkmış oluyor. Çünkü kullanıcı, GPS talimatlarıyla kalacağı yeri bulmak zorunda. Sleeping Around, mobil otelleri şimdilik Antwerp şehrinde Scheldt nehrinin yakınlarına konumlandırılıyor. Yakın zamanda farklı yerlere de transfer edilmesi planlanan mobil otelin geceliği ise 150 Euro civarında.

Alternatif eğlenceler arayan gezginler için benzersiz bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Sleeping Around bu iş fikri ile dikkatleri üzerine çekmiş görünüyor. Sizin de hedef kitleyi kendine çekmek isteyen işletmeler için inovasyon niteliğinde fikirleriniz var mı?

Web sitesi: www.sleepingaround.eu