Benzersiz Mobilyalar Oluşturan Geçmeli Masa Ayağı

Geçmeli masa ayağı SNAP, herhangi bir yüzeyi saniyeler içinde benzersiz bir mobilyaya dönüştürüyor.

0
713

Şehrin göbeğinde küçücük dairelerde yaşayanlar çok iyi bilir, bazen yemek masasını koyacak alan bile bulamazsınız. Normal büyüklükteki mobilyaların kapı her zaman aralık kaldığında sığabildiği bir ev için startup Be Elastic, SNAP’i tasarladı. Geçmeli bir masa ayağı olan SNAP, kişinin evine uyabilecek şekilli ya da şekilsiz herhangi bir yüzeyden masa yapabilmesini sağlıyor.

Seçilen masa yüzeyinin kenarlarına basitçe takılan SNAP, tüm yüzeyleri benzersiz birer mobilya parçasına dönüştürebiliyor. Gereken SNAP sayısı masanın boyutuna ve şekline göre değişebiliyor ama 2 ya da 3 ayak genelde yeterli oluyor. Geçmeli masa ayakları kolayca çıkartılabiliyor ve tekrar kullanılabiliyor. Masa ayakları çelikten yapılıyor ve 4 tane ayak parçası 98 kiloya kadar yük taşıyabiliyor. Her biri ayrı yükseklikte iki farklı ölçü ile gelen masa ayaklarının 16 farklı renk seçeneği bulunuyor. Şu an Kickstarter’da fonlanma aşamasında olan SNAP’in 2015 Ekim ayında piyasaya çıkması bekleniyor. 55 USD ödeyerek bu masa ayakları için siz de ön sipariş verebilirsiniz. Yukarıdaki videoyu izleyerek geçmeli masa ayaklarının tasarımını daha ayrıntılı görebilirsiniz.

Kullanıcının kendi ihtiyaçlarına göre mobilyalar tasarlayabilmesi için geliştirilebilecek yeni iş fikirleri aklınıza geliyor mu?

Web sitesi: be-elastic.com

[quote_box_center]Benzer iş fikri: Yeniden Ayarlanabilir Mobilya[/quote_box_center]