Boş Zamanınıza Göre Haber Gösteren Uygulama

Haberlerin okuma sürelerini hesaplayan Few Minutes uygulaması, boş zamanınıza göre size haber gösteriyor.

0
837
Boş zamanınıza göre haber gösteren uygulama Few Minutes

Kısıtlı zamanınızda karşımıza çıkan dikkat çekici başlıklar, aramızdaki en hırslı dijital okuyucuyu bile korkutabilir. 10 dakikalık bir otobüs yolculuğunda, upuzun bir köşe yazısını okumaya başlamak istemezsiniz. Köşe yazısı yarıda kaldığı zaman aklınız orada kalır. İşte bunu düşünen yeni girişim Few Minutes uygulaması haberlerin okuma sürelerini hesaba katarak, boş zamanınıza uygun haberleri filtreleyerek karşınıza çıkarıyor.

Şu an sadece Android telefonlar ve Chrome tarayıcı için uygulaması bulunan Few Minutes’i kullanmak için uygulamayı indirip okuma süresini ve istediğiniz içeriği belirlemeniz yetiyor. Uygulamayı açtığınızda belirlediğiniz 2 ile 15 dakika arasında istediğiniz konularda haberler gösteriliyor. Uygulama seçtiğiniz kategoride popüler haberleri de size daha sonra öneriyor. Kullanıcı haberi okuduktan sonra içeriği beğenebiliyor, paylaşabiliyor ya da daha sonra tekrar göz atmak için okuma listesine ekleyebiliyor. Bu uygulamanın yakında Apple için olan sürümü de sunulacak.

Daha önce buna benzer tek bir olaya odaklanan haber sitesi Coda’dan bahsetmiştik. Sizin de aklınıza bu ve benzeri gibi yeni iş fikirleri geliyor mu?

Web sitesi: fewminutesapp.com