Bun Design Bayilik

1
2878
Bun Design

Bundesign’a göre bayilerin rolü, başarılarındaki büyük etkenlerden biri ve bu nedenle bayi seçimi konusunda son derece titiz davranmaktalar. Bundesign verdiği bayilik lisansı ile bayiye, Bundesign adı ve markası altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanıyor. Bundesign ayrıca bayilerine bölge imtiyazı vererek, verilen lisans için alışveriş merkezi ya da caddede bölge koruması sağlıyor.

Bun Design bayilik kurulum maliyeti, kaliteden taviz vermeden karlılık oranını maksimum tutacak şekilde belirlenmiş. Bölge koruması, proeje, eğitim, reklam, ücretsiz iş geliştirme gibi destekler markanın verdiği desteklerden yalnızca bir kısmını oluşturuyor. Unutmadan belirtelim; Bun Design ciro üzerinden pay almıyor ve reklam katkı ücreti talep etmiyor.

1998 yılında kurulan Bun Design, İstanbul, Ankara ve Bursa başta olmak üzere Türkiye tasarım mağazacılık sektöründe öncülük ediyor. Bun Design’ın başarı için çok yoğun çalışan insanlardan oluşan muhteşem bir takımı var.

Bun Design Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Marka: Bun Design
Sektör: Perakende (Tasarım)
Kuruluş Yılı: 1998
Merkez: Türkiye

Bayilik Paketleri: Mağaza Konsepti – Stand Konsepti

Ciro Primi (Royalty Fee): Yok
Reklam Katılım Ücreti: Yok
Sözleşme Geçerlilik Süresi: 5 yıl (Mağaza) – 1 yıl (Stand)
İşe başlama süresi: 10 gun
Min. Metraj: 9 m2

İsim Hakkı Bedeli: 5.000 USD
Min. Stok Yatırımı: 10.000 TL
m2 Başına Düşen Maliyet: 700 TL
Min. Toplam Maliyet: 22.000 TL + KDV

Bun Design’ın Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler
– Eğitim
– Proje
– Bölge Koruma

Başvuru sahibinde aranan özellikler
– Adayın işletme başında bulunması gerekiyor veya adayın güvendiği bir yakınının işletme ile ilgilenmesi bekleniyor.

Bun Design’dan Bayi Adaylarına Mesaj

“Şu anda yaklaşık 30 şubemizin %60’ı bayilerimiz tarafından işletiliyor. Hedeflerimize ulaşırken ve kazanırken bizimle aynı aile içinde olmayı düşünerek başvuru yapan tüm bayi adaylarına şimdiden teşekkür etmek isterim.”

Neden Bundesign Bayi’si Olmalısınız?

Muhteşem Ürünler
Bundesign sürekli kendisini yenileyen ürünleriyle tasarım sektörünün öncü markasıdır. Bayilerimiz şifreli web sayfamızdan anlık olarak merkez stoklarını görebilirler, siparişlerini verebilirler. Bundesign stoklarında olan istedikleri ürünü satınalma özgürlüğüne sahiptirler. Sadece ilk seferinde konsept oluşumu nedeni ile ürünler merkez tarafından belirlenir.

Profesyonel Destek
Bundesign olarak şubenizi açmadan önce ürün ve satış eğitimi veriyoruz. Destek birimlerimiz işinizi geliştirmeniz için size en iyi danışmanlığı sağlıyor.

Önemli Fırsatlar
Bundesign’ın başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Markamız, alışveriş merkezleri tarafından talep edilmektedir. Düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarımızla, nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Tüm alışveriş merkezleri ya da alışveriş caddelerindeki tanınmış perakende markalarının yoğun olduğu yerlerdeki lokasyonları bayi adaylarımız için uygundur. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları bayi’lerimize sunmaya devam ediyor.

Hasip Özbudun
Bundesign Türkiye
Franchise Direktörü

Web sitesi: www.bundesign.com

[Bayilik Arama Motoru]