Cepte Taşınabilen Akıllı Telefon Yazıcısı

Cepte taşınabilecek kadar küçük akıllı telefon yazıcısı droPrinter ile cep telefonu ekranında gördüğünüz her şeyi saniyeler içinde basabilirsiniz.

0
774

Web sitesinden mesaja, resimden notlarınıza kadar her şeyi anında yazdırmayı ister miydiniz? Avusturalya’dan çıkma yeni iş fikri droPrinter sayesinde artık yapabilirsiniz. Cep telefonu için tasarlanmış dünyanın ilk ve tek yazıcısı droPrinter, cepte taşınabilecek kadar küçük ve telefon ekranında gördüğünüz her şeyi saniyeler içinde siyah beyaz basabiliyor. Termal kağıt kullanan droPrinter’ın kullanımı oldukça basit. Yazıcıyı Bluetooth aracılığı ile kablosuz olarak telefona bağlıyorsunuz ve droPrinter uygulaması ile herhangi bir şeyi basabiliyorsunuz. Uygulama Android ve İOS telefonlarda çalışabilecek ve oldukça kullanıcı dostu olarak tasarlanmış.

Şarj edilebilir olan akıllı telefon yazıcısının bataryası 120 saat dayanıyor. droPrinter yazıcısı standart termal kağıt kullanıyor ve bu kağıdı bütün mağazalarda ucuza bulabiliyorsunuz. Termal kağıdın özelliği sayesinde yazdırdığınız şeyleri ıslatarak bilgisayar ekranı gibi pek çok yere yapıştırabilirsiniz. Biraz da eğlenceli şeyler yapayım derseniz, herhangi bir metni QR kodu şeklinde yazdırabilir ve arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.  

Henüz Kickstarter üzerinden fonlama aşamasında olan bu akıllı telefon yazıcısını, yine aynı site üzerinden 65 USD ödeyerek sirapiş verebilirsiniz. İlk sipariş ürünlerin 2016 Mart ayında gönderilmesi planlanıyor.

Akıllı telefon yazıcısı droPrinter hakkında daha ayrıntılı bilgi için yukarıdaki videoyu izleyiniz.

Sizin de aklınıza pratik yeni iş fikirleri geliyor mu?

Web sitesi: droprinter.net