Çocuklar için hediye seçimi kolaylaşıyor

0
2053
NeverMissGift

[dropcap]D[/dropcap]aha önce bahsettiğimiz Jifiti sayesinde farklı lokasyonlardaki sevdiklerinize anında hediye gönderebiliyordunuz. Peki ya sevdiğiniz birinin çok yakından tanımadığınız çocuğu için hediye seçimi konusuna nasıl yaklaşmalısınız? ABD merkezli NeverMissGift isimli inovatif platform sizi hediye seçimi karmaşasından kurtararak çocuklar için en uygun hediyeyi karşınıza çıkarıyor.

Servisi kullanmak isteyen kullanıcılar platform üzerinden hesap oluşturduktan sonra, hediye almak istedikleri çocuğun bazı basit bilgilerini forma dolduruyor. Doğum tarihi, cinsiyet ve bütçe gibi bilgiler girildikten sonra; sistem çocuk için en uygun hediyeyi seçiyor. Seçilen hediye çocuğun doğum günü yaklaştığından e-posta ile kullanıcıya bildiriliyor. Eğer kullanıcı hediyeden memnun kalırsa, seçilen ürün çocuğa veya kullanıcının kendisine postalanıyor. Hediyeden memnun kalınmaması durumunda ise kullanıcı diğer alternatiflerden birini seçebiliyor. Unutmadan belirtelim; bir kullanıcı sistem üzerinden dilediği kadar çocuk profili ekleyebiliyor.

NeverMissGift; özellikle 20-45 yaş aralığında çocuk sahibi olmayıpta bir arkadaşının çocuğuna hediye almak isteyen, fakat hediye seçimi konusunda bir fikri olmayan yetişkinleri hedef alıyor. Sadece ABD vatandaşlarına hizmet veren platform ilham kaynağınız olabilir mi dersiniz?

Sizin de aklınızda belirli bir kesimi hedef alan perakende iş fikirleri var mı?

Web sitesi: nevermissgift.com