Çocuklar için kitap kulübü

0
1868
Kitap Kulübü
Kitap Kulübü
Little Book Club

Daha önce küçük yaştakiler için oyuncak aboneliği hizmeti sağlayan Little Pnuts’dan bahsetmiştik. Tıpkı Little Pnuts gibi abonelik hizmeti sağlayan yeni bir iş fikrinden bahsedeceğiz. California merkezli Little Book Club, çocuklara aylık olarak kitap gönderen inovatif kitap kulübü.

Kulübe abone olunması durumunda şirket her ay çocuklara kitap gönderiyor. Gönderilen kitaplar çocukların yaşına, kişisel gelişim seviyesine ve okuma derecesine göre en çok satanlar, klasikler ve eğitim setleri arasından seçiliyor. Little Book Club; 0-6 yaş grubuna hitap eden abonelik servisi sayesinde ebeveynlere uygun kitap seçiminde yardımcı oluyor. Bebekler için resim ağırlıklı kitaplar yollanırken, yaş büyüdükçe metin içeriği ve kurgusu genişletilmiş kitaplar tercih ediliyor. Kitap kulübü (Little Book Club) için aylık abonelik ücreti ise kargo dahil 25 dolar.

Abone olan ebeveynler istedikleri takdirde eski kitaplarını Little Book Club‘a ücretsiz kargo ile geri yollayabiliyorlar. Geri gönderilen kitaplar eğitim kuruluşlarına ve ihtiyacı olan küçüklere bağışlanıyor.

Çocukların gelişimine katkı sağlamayı hedefleyen Little Book Club aynı zamanda ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımlarla da sosyal sorumluluk görevini yerine getiriyor. Eğitim sektörüne gönül vermiş girişimciler, sizin de inovasyonlarınıza bu tarz yeni iş fikirlerini entegre etme zamanınız gelmedi mi?

Web sitesi: www.thelittlebookclub.com