Çocuklar için “muhteşemliğin kutusu”

0
1869
Çocuklar için Box Of Awesome

Çocuklar için Box Of Awesome

Küçük çocuklar için oyuncak abonelik servisi sağlayan Little Pnuts’ın yeni iş fikrinden bahsetmiştik. Şimdi tanıtacağımız yeni iş fikri ise “Box of Awesome” isimli bir kutu hakkında. Bu kutu çocuklara, piyasaya yeni sürülen bir ürünü tanıtmak amacıyla hazırlanmış. Ücretsiz oyunlardan, müzik parçalarına; şekerlemelerden, oyuncaklara; oyun kartlarından, çıkartmalara kadar her şeyi ihtiva eden inovatif kutu sayesinde; çocuklar eğlenirken, şirketler yeni ürünlerini tanıtma fırsatı buluyor.

İngiltere merkezli Box of Awesome, küçük kullanıcılarına 3 farklı paket seçeneği sunuyor. Bunlardan biri dijital diğer ikisi ise fiziksel kutular. Dijital kutu indirilebilir uygulamalar ve çocuk şarkıları içerirken, fiziksel kutular ise şekerleme, kutu oyunu ve çıkartma gibi çocukların ilgisini çekebilecek ürünlerden oluşuyor. İlk gelen alır prensibiyle hareket eden Box of Awesome, web sitesi üzerinden kutular tükenene kadar çocukları sevindiriyor. Kutular tükendiğinde ise küçük kullanıcılar bir sonraki kutuyu beklemek zorunda kalıyor. Kutular normalde ücretsiz olarak dağıtılıyor, fakat kutuları tükenmeden almak isteyenler haftalık 0.38 GBP (1 TL) ücret karşılığında sıra beklemekten kurtuluyorlar.

Kutular; çocuklar için ücretsiz eğlence kaynağı olurken, şirketler yeni ürünleri için hedefledikleri müşteri kitlesine normalden çok daha az maliyetlerle ulaşabiliyorlar. Başka ne gibi yeni iş fikirleri sayesinde kullanıcılar yeni ürünlerden efektif bir şekilde haberdar olabilir dersiniz?

Web sitesi: www.boxofawesome.tv