Çok Özellikli Seyahat Ceketi

Dünyanın en iyi seyahat ceketi olarak adlandırılan çok özellikli seyahat ceketi BauBax’ın toplam 15 farklı fonksiyonu bulunuyor.

0
1236

Sık sık seyahat edenler bilir, mutlu bir seyahatin ilk kuralı düzenli olmaktır yoksa tam da dünyanın bir ucuna gitmişken en büyük yardımcınız telefonunuzu kaybetmek sizin için hiç de iyi olmayacaktır. Başına böyle talihsizlikler gelenler bir hayli fazla olsa gerek çünkü düzeni ve pratikliği sevenler için tasarlanmış çok özellikli seyahat ceketi BauBax şu an Kickstarter’da 1 milyon USD fon topladı ve en çok fonlanan projelerden biri oldu. Üstelik fonlama kampanyasının bitmesine daha bir buçuk ay var.

Şikago merkezli ürün tasarım firması olan BauBax LLC, hayat tarzımızı etkileyecek yeni ürünler tasarlıyor ve son olarak da çok özellikli seyahat ceketini tasarladı. Dünyanın en iyi seyahat ceketi olarak adlandırdıkları bu ceketle seyahat edenlerin yaşadığı birçok zor duruma çözüm üretmeyi amaçlamışlar.

Seyahat montunun toplamda 15 özelliği bulunuyor. Bu özellikler şöyle; yolculuk yaparken şişirip kullanabileceğiniz ense bölgesinde bulunan şişme yastık, uyurken ışıktan rahatsız olmamanız için kullanabileceğiniz şapka bölümünden çıkan göz bandı, bilek bölgesinden çıkan eldivenler, kulaklık askıları, cep battaniye, içeceğinizi, tabletinizi, pasaportunuzu, cep telefonunuzu ve gözlüğünüzü koyabileceğiniz cepler, fermuardan çıkan tükenmez kalem – bu kalem aynı zamanda tablet kalemi olarak da kullanılabiliyor – gözlük temizleme bezi, el ısıtan cepler, sökülebilir yastık ve şapka. Bu çok fonksiyonlu seyahat ceketi farklı renklerde ve bedenlerde; su geçirmez ceket, spor ceket, rüzgarlık ve sweatshirt olarak 4 tarzda mevcut. Kickstarter fonlama kampanyası üzerinden 109 USD ödeyerek Sweatshirt modeline sahip olabilirsiniz. Farklı modeller ve birden fazla alımlar için de sitede değişik fiyatlar mevcut. Yukarıdaki videoyu izleyerek ürün hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sizin de yaşam tarzımızı kolaylaştıracak ürün tasarımları üzerine yeni iş fikirleri aklınıza geliyor mu?

Web Sitesi: baubax.com

[quote_box_center]Benzer iş fikri: Vücut gareketlerine göre müzik çalan ceket[/quote_box_center]