En afili spor tutkunlarının bile, istedikleri kadar spor yapacak enerjiyi bulamadıkları günler olabiliyor. Springwise’ın haberine göre; önceden ismi Rxactive olarak bilinen Amerikalı Physiclo spor giyim markası tasarladığı fitness kıyafetlerinde bulunan dahili direnç sayesinde kullanıcının aynı egzersiz düzeninde normalden daha fazla kas yapmasını ve kalori yakmasını sağlıyor.

Tayt veya şort seçeneği olan Pysiclo spor kıyafetinde, giyenin hareketlerine karşılık vererek fazladan direnç oluşturan iç içe geçmiş güç panelleri bulunuyor. Bu kullanıcının kalp hızını artırıyor yüzde 14 daha fazla kalori yakmasını sağlıyor. Ayrıca bacak kas gruplarının çalışmasını yüzde 23 oranında artırıyor. Fitness kıyafetleri nefes alan anti mikrobik kumaştan yapılmış ve makinede yıkanabiliyor.

Henüz piyasaya çıkmayan Physiclo’nun fitness kıyafeti şu an kitlesel fonlama sitesi Indiegogo üzerinden fon topluyor. Şimdilik ürünün ön sipariş fiyatı 89 USD. Yukarıdaki videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Performansı artırmak için geliştirilebilecek başka spor kıyafetleri aklınıza geliyor mu?

Web sitesi: physiclo.com

[benzer]Benzer girişim: Kişisel fitness antrenörü bileklik[/benzer]