Dijital dergi ve gazeteler bekleme salonlarına giriyor

0
1616
Dijital Dergi ve Gazeteler

Dijital Dergi ve Gazeteler

Hayatınızın bu aşamasına kadar bir çok kez bekleme salonlarında hapsolmuş iseniz; sıranın size gelmesini beklerken masanın üstüne istiflenmiş, çoğu kez tarihi geçmiş dergi ve gazeteleri elinize alıp can sıkıntınızı bir nebze olsun dindirmeyi deneyim etmişsinizdir. Foli isimli yeni iş fikri sayesinde bekleme salonlarında dergi ve gazeteleri dijital olarak cep telefonunuzdan veya tabletinizden okuyabileceksiniz. Üstelik tüm dijital dergi ve gazeteler güncel ve düzenli!

San Francisco merkezli Foli’nin çalışma şekli şu şekilde:

1. İş yeri sahibi servise üye olarak belirli bir ücret karşılığı dilediği gazete ve dergileri düzenli olarak sanal arşivine ekliyor.
2. Bekleme salonuna gelen kullanıcı (müşteri) uygulamayı cep telefonuna veya tabletine indiriyor.

3. Uygulama sayesinde, iş yeri sahibinin abone olduğu yayınlar kullanıcının cep telefonunda görünüyor. Yayınların görüntülenebilmesi için kullanıcının bekleme salonunda olması gerekiyor. Eğer uygulama, kullanıcının bekleme salonunda olmadığını anlarsa, sistem üzerinde hiç bir mecmua gösterilmiyor.

4. Bekleme salonunda bulunan kullanıcı, okuduğu bir makalenin yarısında salondan ayrılmak durumunda kalırsa, devamını sonra okumak için yazıyı cihazına kaydedebiliyor.

Müşterilerine değer veren şirketler ve kullanıcılar için ilginç bir deneyim sunan Foli, şimdilik sadece San Francisco bölgesinde hizmet veriyor. Yakın zamanda farklı bölgelerde de hizmet vermeyi hedefliyorlar.

Sizin de yayınclık sektörü için benzer inovatif fikirleriniz var mı?

Web sitesi: www.getfoli.com