Diyet yapan kullanıcılara uygun restoranları gösteren uygulama

2
1999
Turnyp - Diyet

Dışarıda yemek yemek her zaman içeride yemekten daha keyiflidir, tabi eğer herhangi bir gıdaya alerjiniz yoksa veya bir diyete bağlı kalmak durumunda olmayacak kadar şanslı iseniz. İnovatif Turnyp isimli yeni iş fikri sayesinde bir diyete bağlı olarak gıda tüketme zorunluğu olan kullanıcılar da dışarıda kendilerine uygun öğünler bulma konusunda sıkıntı yaşamayacak.

Sağlıklı ürünlerden oluşan menüler sunan restoranlar çoğalmaya devam ediyor. Fakat bu konseptler oluşturulurken malesef bazı hastalıkları olan veya diyet yapan tüketiciler için özel öğünler menülerde yer almayabiliyor. Yeni uygulama Turnyp; diyet yapanlar, bir ürüne alerjisi olanlar veya bir hastalık yüzünden belirli besinlere bağlı kalmak durumunda olanlar için çevredeki tüm restoranların menülerindeki öğünleri besin değerleriyle birlikte listeliyor. Kullanıcılar uygulama üzerinden; yüksek protein, düşük karbonhidrat, organik, salata, glutensiz, vejeteryan gibi kısıtlarla arama yaparak gidecekleri restorana karar verebiliyor. Yukarıdaki video uygulama hakkında daha detaylı bilgi veriyor.

Özetle Turnyp; gıda tüketimi konusunda hassasiyeti olan kullanıcılara genel olarak her restoranda bulamayacakları öğünleri göstererek yardımcı oluyor. Sizin de aklınızda herhangi bir konuda hassasiyeti olan kullanıcıları hedef alan yeni iş fikirleri var mı?

Web sitesi: turnyp.com