Drone Pilotu Kiralama Hizmeti

Türlü etkinlikleri kameraya almak isteyenler Drone pilotu kiralama hizmeti Droners ile profesyonel ve yerel Drone pilotu kiralayabilecek.

0
920
Drone kiralama hizmeti

Drone sektörü giderek büyüyor ve artık Drone’lar akla hayale gelemeyecek pek çok farklı amaç için kullanılabiliyor. Drone’lara pilotluk etmek de oldukça eğlenceli bir deneyim. Fakat Drone fiyatları hala çok yüksekve bu yüzden herkes Drone sahibi olamıyor. İşte bu durumda kiralık Drone piyasası oluşmaya başladı ve böylece isteyenler hem uygun fiyata Drone ve Drone pilotu kiralayabiliyor hem de Drone pilotları yeteneklerini pazarlayabiliyor. Amerika’da Drone pilotu kiralama hizmeti veren Droners isimli yeni iş fikri ile düğün, spor müsabakası ve diğer her türlü etkinliği kameraya almak isteyen herkes yerel ve profesyonel Drone pilotu kiralayabilecek.

Müşteriler ilk olarak Droners platformuna üye olarak istedikleri işin yer, zaman ve bütçe gibi ayrıntılarını belirterek bir form dolduruyorlar. Daha sonra Droners platformu bu bilgileri veri tabanında kayıtlı işin yapılacağı bölgede bulunan yetenekli ve müsait Drone pilotlarına gönderiyor. İşle ilgilenen pilot direk olarak müşteriye teklifte bulunabiliyor. Müşteri pilotu seçmeden önce fiyatları karşılaştırabiliyor, değerlendirmeleri ve portfolyoyu gözden geçirebiliyor. Kullanıcılar Droners’ın mesajlaşma özelliği sayesinde ayrıntıları pilot ile görüşebiliyor ve iş tamamlandığında ödemeyi platform üzerinden yapabiliyor. Drone pilotu kiralama hizmeti veren Droners yapılan ödeme üzerinden %10 komisyon alıyor.

Sizin aklınıza benzer iş fikri geliyor mu?

Web sitesi: droners.io

[benzer]Benzer: HD görüntü veren mikro Drone[/benzer]