Çöpü dışarı çıkarmak belki de en çok ertelediğimiz ev işlerinden biri fakat dünyanın en akıllı çöp kutusu Bruno, çöp atma işini biraz daha zevkli hale getirebilir. Yeni iş fikri Bruno, akıllı telefon uygulaması ile çöp torbasının dolduğunu ve çöpü dışarı çıkarmanız gerektiğini size hatırlatıyor ve çöp kutusunun önünde biriken çöpleri vakumluyor.

Hem çöp tenekesi hem de vakum olan Bruno’nun otomatik açılan kapağı bulunuyor ve çöp torbası depolama bölmesi de bulunuyor. Akıllı çöp kutusu Bruno’nun güçlü bir vorteks vakumu bulunuyor ve kiri doğrudan çöp torbasının içine emerek faraş ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Telefon uygulaması ile de çöp torbasının dolduğunu ve depolanan çöp torbası miktarı azaldığını kullanıcının telefonuna bildirim olarak gönderiyor.

Geçenlerde kitlesel fonlama kampanyasını başarı ile tamamlayan Bruno’yu 159 USD ödeyerek sipariş edebilirsiniz. Bruno’nun 5 farklı renk seçeneği bulunuyor. Yukarıdaki videoyu izleyerek akıllı çöp kutusunu daha ayrıntılı görebilirsiniz. Daha önce de ne pişirdiğini ve nasıl pişireceğini bilen akıllı fırın June’un haberini paylaşmıştık. Sizce başka hangi ev aletlerinin akıllı versiyonları üzerine yeni iş fikirleri üretilebilir?

Web sitesi: brunosmartcan.com