Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları başlıyor

4
1345
Yurtdışı Eğitim Fuarları 2013

Yurtdışı Eğitim Fuarları 2013

Yurtdışında okuma sırası artık sizde! Yepyeni ufuklar keşfetmeniz ve bu farklı deneyime ilk adımı atabilmeniz için Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları sizi dünya okullarıyla buluşturuyor.

MUTLAKA KATILMALISINIZ!

Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları 2013, bu Kasım ayı döneminde geleceğinizi şekillendirirken eğitim hayatınızı daha zevkli ve ilginç kılmak için yepyeni bir kapı aralıyor!

Siz de kariyerinize güzel başlamak istiyor ve geleceğinizi tesadüfe bırakmak istemiyorsanız, hayal ettiğiniz okulla birebir görüşerek mülakat yapabilme şansı bularak bir adım daha öne geçmek ve burs imkânlarını değerlendirebilmek için; daha önce Türkiye’ye gelmemiş önemli okulların da temsilciliklerinin katılacağı bu fuarı sakın kaçırmayın!

NEREDE?

10 Mart 2013’de Ankara’da start alacak Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları, yurtdışında ki çeşitli üniversite ve dil okullarıyla öğrencileri başkentin merkezi bir konumunda yer alan Ankara HiltonSA’da ağırlayacak. Edufairs, 12 Mart 2013 tarihinde Bursa’nın en önemli ve merkezi otellerinden Holiday In’de gençleri ve ailelerini dünyanın saygın okullarıyla buluşturacak. Fuarın İzmir ayağı ise 13 Mart 2013 tarihinde meşhur Swissotel Grand Efes’te gerçekleşecek. Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları 16 ve 17 Mart 2013 İstanbul Kongre Merkezi Harbiye’de gerçekleşecek fuarla büyük bir organizasyona ev sahipliği yaparak son bulacak.

NELER VAR?

Edufairs dünyanın her yerinden üniversite, kolej, dil okulları, yaz okulları ve çeşitli eğitim temsilciliklerini ağırlayarak öğrencilere gerçek anlamda uluslararası bir organizasyon ortamı sunacak. Fuar süresince öğrenciler, diledikleri okulların yetkilileriyle yüz yüze görüşebilecek ve ilgilendikleri ülkenin eğitim şartlarıyla ilgili detaylı bilgi alabilecekler. Ayrıca en seçkin okulların temsilcileri tarafından fuar kapsamında düzenlenecek seminerlere katılma imkânı elde edecekler.

Katılan herkese 7 dil seçenekli online dil eğitimi ve $100 değerinde hediye çeki!

Katılımedufairs.com.tr

İletişim: info@edufairs.net