Evinizin Duvarını Müzeye Dönüştüren Dijital Çerçeve

Eğer evinizin duvarında Van Gogh ya da Dali tabloları olsun istiyorsanız dijital çerçeve Meural evinizin duvarını müzeye dönüştürerek hayallerinizi gerçekleştiriyor.

0
830

Güzel Sanatlar meraklıları ellerinin bir hareketiyle güzel sanat eserlerini gösteren dijital çerçeve Meural’ı duymaktan mutluluk duyacaklardır. Meural dijital çerçeve 27” 1080p mat ekran özelliği ve ortam ışığı sensörleriyle görüntüyü ışık ve gölge oyunlarını fark ettirecek kadar canlı ve net yansıtıyor.

Meural’ı diğer dijital çerçevelerden ayıran ise benzersiz abonelik servisidir. PSFK’nın haberine göre New York merkezli startup kullanıcılarına ikonik ve yükselen sanat eserlerinin yüksek kaliteli görüntülerini sürekli bir akış olarak sunmayı amaçlamaktadır. Wi-Fi ile bulut tabanlı uygulamalara bağlanabilen ekran aynı zamanda kullanıcıların kendi eserlerini de sergilemesine izin veriyor. 12 aylık üyelik ile beraber şu an tanesini 395 USD’ye satın alabilirsiniz. İlk yıldan sonra aylık abonelik 4,95 USD’ye mal olacak. Günün değişik zamanlarında basit bir hareketinizle oturma odanızın duvarında Monet ve Kardinsky gibi ressamların pahalı tablolarının belireceğini düşünürsek fiyatı oldukça makul. Daha çok çağdaş sanatla ilgilenenler için ise Meural günümüz artistlerinin resimlerini de kabul ediyor.

[pull_quote_center]Meural erişilebilirlik ve keşfetme için olanakları arttırarak görsel kültürde yenilikçi bir katman yaratmak için müzeler, galeriler ve sanatçılarla yakından çalışıyor.
Meural CEOsu Vladimir Vukicevic[/pull_quote_center]

Meural’ın koleksiyon tabloları üzerine odaklanması, sanatın değer kazanmasında ilginç bir yönde katkı sağlayacaktır. Sanat galerileri ve müzelerin kutsal duvarlarında kullanılmaya başlandığında, belki de bildiğimiz sanat tarihi ve kültürü nihayet çevrimiçi dünyanın bir parçası olabilecek.

Yukarıdaki videoyu izleyerek Meural hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Web sitesi: meural.com