Facebook Messenger Üzerinden Online Reklamcılık Dersleri Alın

BAS programı, reklamcılık alanında kendini geliştirmek isteyen bireylere Facebook Messenger üzerinden online reklamcılık dersleri veriyor.

0
1272
Facebook Messenger üzerinden online reklamcılık dersleri alabilirsiniz.
Facebook Messenger üzerinden online reklamcılık dersleri alabilirsiniz.

Mezun olduktan sonra ilk işinizi bulmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Reklamcılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezun genç profesyonellere neler yapmaları konusunda yardımcı olan ve sohbet robotu tarafından yürütülen bir program olan Bot Ad School(BAS) programını deneyebilirsiniz. BAS programı, reklamcılık alanında kendini geliştirmek isteyen bireylere Facebook Messenger üzerinden online reklamcılık dersleri veriyor.

PSFK’nın haberine göre; Facebook Messenger’da sohbet robotunu açtıktan sonra, program öğrenciden ne yapmak istediği hakkında bilgi edinmek için bazı bilgiler istiyor. Sohbet robotu seans boyunca GIF’ler paylaşıyor. 7 başlıktan oluşan derslerde sunum portfolyosu nasıl oluşturulur vb. gibi reklamcılık endüstrisine girmek için gerekebilecek bilgileri paylaşıyor. Bu hizmet, öğrenci reklamcılık mezunu olsun ya da olmasın bir pozisyon bulmasına yardımcı olmak için oluşturulmuş.

Programı denemek isteyenler BAS Facebook sayfası üzerinden bu programa ulaşabilirler ve Messenger üzerinden derslere başlayabilirler.

BAS Facebook Messenger üzerinden online reklamcılık dersleri veriyor.
BAS Facebook Messenger üzerinden online reklamcılık dersleri veriyor.

Facebook Messenger üzerinden online reklamcılık dersleri veren bu program ile sosyal medya üzerinden ya da mesajlaşma uygulamaları üzerinden anlık eğitim vermenin giderek arttığını görüyoruz. Daha önce yine bir mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp üzerinden yemek pişirme dersleri veren mayonez firmasının haberini paylaşmıştık. Bir diğer örnek ise usta aşçılardan canlı yardım alabileceğiniz görüntülü konuşma platformu Talk to Chef.

Facebook sayfası: facebook.com/botadschool

Yeni mezunsanız ve kendi işinizi kurmak istiyorsanız aşağıdaki yazımıza da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

[benzer] Şirket Kurmak İçin 20li Yaşlar Neden İdealdir? [/benzer]