HAKKIMIZDA

[dropcap]E[/dropcap]ğitim alt yapısını tamamlamış, kariyer planlamasını yapmış, hedefini tayin etmiş, girişimci bir yaratılışa sahip kişiler yelkenlerini dolduracak rüzgârı beklerler. Sormak yaşamaktır! localhost/wp “Ne iş yapabilirim?” ve “Yapacağım işte nasıl başarılı olurum?” sorularına, başarıya ulaşmış iş fikirlerinden “ilham” alınmasını sağlayarak cevap veren güvenilir bir limandır.

FikirciBaba; 2013 yılında aktif yayın hayatına başlayarak, girişimciler ve kendi işini kurmak isteyen yatırımcılara inovatif iş fikirleri konusunda esin kaynağı olmak, bayilik veren firmalar (franchisingler) ve girişimcilik konuları hakkında en doğru bilgileri sunmak, sanal âlemdeki gelişmelerden haberdar etmek amacıyla vardır.

FikirciBaba; inovasyon dünyası ve insanın hayatını kolaylaştırıcı son teknolojik gelişmeleri takip edip analizci bir bakış açısıyla duyurmayı gaye edinmiştir.

İnovatif iş fikirleri yayınlayan portallar arasında liderliğe oynamayı ideal edinen localhost/wp’un misyonu şu kelimelerle özetlenebilir:
“Kendi işini kurmak isteyen girişimci ve yatırımcılara yeni gelişmeleri en hızlı bir biçimde tanıtıp, etkileşim sağlamak. Bayilik veren firmalar hakkında danışmanlık hizmeti vererek, yatırımcıların ne iş yapabilecekleri hakkında yardımcı olmak, onlara yol göstermek. Ve en önemlisi onların ilham alabilecekleri fikirlerle dolu bir platform oluşturmak.”

Unutmayın! Bu sitede “” var.

Soru, görüş ve önerileriniz için “Bize Ulaşın” bağlantısındaki formu doldurabilir veya info@localhost/wp adresine mail atabilirsiniz.

Fikirli Günler!