Fişlerin karmaşasından bıktınız mı?

0
1637
OneReciept

OneReceipt (TekFiş) adlı servis sayesinde kullanıcılara ait tüm fiş ve faturalar tek bir yerde toplanıp organize edilebilecek.

“Ürünü sakla, fişi kaybet” sloganıyla yola çıkan, New York merkezli site henüz beta sürümünü test ediyor. Springwise‘ın haberine göre; site tüm fişlerinizi ve faturalarınız depolamanızı sağlayarak, daha sonra ihtiyacınız olduğu takdirde bunlara, etiketleme özelliği ile kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Aynı zamanda fişlerinizi kategoriler altında toplamanız da mümkün.

Online alışverişlerinizde almış olduğunuz elektronik faturaları direk yükleyebildiğiniz gibi, kağıt faturalarınızı taratarak veya fotoğrafını çekerek yollama imkanına sahipsiniz.

Site sizin için ayrıca, ürünü son iade etme tarihi, garanti süresi dolum tarihi gibi bilgileri hesaplayarak, bunları uygun bir biçimde görüntülemenize olanak sağlıyor. Sitenin sunduğu ayrıcalıklardan bir diğeri ise, alışverişlerinizin tipine göre sizi uygun kampanyalardan haberdar ediyor olması. Örneğin, sürekli teknoloji alışveri yapan biri iseniz, çok istediğiniz bir cep telefonu indirimli olarak bir yerde satışa sunulmuşsa bunu size bildiriyor.

Site şu an için ücretsiz hizmet sağlıyor ve sağlamaya devam edecek, fakat ilerleyen günlerde giderlerin karşılanması amacıyla, ücretli özel hizmetler de sağlanacak.

FikirciBaba olarak, fişlerin karmaşıklığından kurtardığı ve istenilen zamanda ilgili faturaya sizi ulaştırdığı için servise ve fikre, “pozitif” puan veriyoruz. Kişisel kullanımın yanında, küçük ölçekli bir işletme iseniz; gelir, gider ve tüm faturalarınız için ideal bir site olduğunu düşünüyoruz.

Umarız, bu iş modelini kendi fikirlerinizle entegre edebilir veya bu tarz bir fikri Türkiye’de hayata geçirebilirsiniz.

Websitesi: onereceipt.com