Fiziksel teslimatlar e-mail adresinde!

0
1483
Fiziksel Teslimatlar E-mail Adresinizde

İnsan ırkının sürekli hareket halinde olduğu göz önüne alındığında posta teslimatlarını almak için her zaman doğru yerde olamayacağı var sayılabilir. İngiltere merkezli SoPost müşterilerinin e-mail adreslerini, teslimat adresleri olarak göstermesine izin vererek birden fazla posta teslimat noktası belirlemelerini mümkün kılıyor. SoPost ile fiziksel teslimatlar e-mail adresinizde!

Sadece kayıp ve yanlış teslimat yapılan postaların İngiltere’ye maliyeti her yıl 1 milyon sterlini buluyor. Buradan yola çıkan SoPost; e-mail adreslerinin fiziksel adreslere göre daha büyük bir performans potansiyelinin olduğuna inanıyor. Bu sistemle kullanıcılar, e-mail adreslerine birden fazla adres tanımlayabiliyorlar – ev, iş, yazlık vs. Tanımladıkları bu adresler için ise istendiğinde değiştirebilecekleri zaman dilimleri giriyorlar. Örneğin hafta içi saat 9-17 arası iş adresi, 17 sonra ev adresi, hafta sonu için yazlık adresi… gibi. Kullanıcılar takvimlerinde bir değişiklik yaptıklarında ise kolay bir şekilde bilgilerini güncelleyerek teslimatın doğru zamanda doğru yerde olmasını garanti altına almış oluyorlar. Özetle; kullanıcı kendisine gelecek olan teslimatı, karşı tarafa sadece e-mail adresini vererek adres kargaşası yaşamadan teslim alabiliyor.

Sistem, düzgün bir şekilde entegre edildiğinde alışveriş siteleri için de büyük avantajları olacaktır. Online alışveriş veya kişisel gönderilerde yaşanan karmaşıklık başka hangi fikirlerle en aza indirilebilir dersiniz?

Web sitesi: www.sopost.com
Kaynak: localhost/wp