Gurbetçiler için yurt dışı fatura ödeme servisi

0
1837
Yurt Dışı Fatura Ödeme Servisi BlueKite

Yurt Dışı Fatura Ödeme Servisi BlueKite

BlueKite isimli yeni girişim sayesinde artık gurbetçiler, memleketinde olan ailelerinin faturalarını takip edip rahatça ödeyebilecek.

Daha rahat bir hayat yaşamak ve daha fazla para kazanmak için yurt dışına çıkan gurbetçiler, sevdikleri kişilerden uzak olsalar bile artık onların giderlerini takip edip tüm faturalarını tek bir işlemle ödeyebilecek. BlueKite isimli ücretsiz yurt dışı fatura ödeme servisi sayesinde göçmenler, farklı ülkelerden gelen faturaları platform üzerinden gerçek zamanlı olarak ödeyebiliyor.

Sistemin işleyişi gayet basit. Ödeme yapılması istenen faturanın bağlı olduğu kuruluşla yapılmış anlaşma sayesinde, fatura veya servis numaraları kullanılarak hesaba ekleniyor. Her servis sağlayıcısı için eklenen faturalar, sistem üzerinden takip edilebiliyor. Böylelikle gurbetçi, memlekette bekleyen ailesine ait faturaları düzenli olarak kontrol edip, ödemesini yapabiliyor. Şimdilik ABD’ de yaşayan ve ABD’ye komşu ülkelerden göçen gurbetçilere hizmet veren site yakın zamanda tüm dünyaya açılmayı planlıyor.

Banka havalesi veya çek gönderimine alternatif olan yeni servis, aynı zamanda bu işlemler için ödenen ücretleri de ortadan kaldırmış oluyor. BlueKite, gurbetçilere faturalarını ödeme konusunda yardımcı olurken, aynı zamanda şirketlerin daha az ödenmemiş fatura ile karşılaşmalarını sağlıyor.

Sizce uluslar arası para transferleri başka ne tür bir girişimle kolaylaştırılabilir?

Web Sitesi: www.bluekite.com