Hediye seçimi Jifiti ile kolaylaşıyor

0
1525
Hediye seçimi kolaylaşıyor

[dropcap]S[/dropcap]on zamanlarda, hediye seçimi konusunda kararsız kalan kullanıcıları hedef alan bir çok dijital hediye kartı girişimi gördük. Bu tarz girişimler sayesinde hediye alınacak olan kişiye hediye yerine beğendiği bir ürünü alması için para göndermek mümkün oluyordu. Fakat dışarıda bir çok insan para göndermenin hayal gücü eksikliğinden kaynaklandığı konusunda hemfikir. Şimdi inovatif uygulama Jifiti sayesinde hediye seçimi; dijitalliğini korurken hediye alan kişinin hayal gücünü de içinde barındırıyor.

ABD merkezli Jifiti isimli uygulama; kullanıcıların ürün barkodlarını taratıp, anında başka lokasyonlardaki arkadaşlarına göndermelerini sağlıyor. Örneğin; bir mağazada alışveriş yapan kullanıcı, uzaklardaki bir arkadaşının hoşuna gidebileceğini düşündüğü bir ürünle karşılaştığında ürünün barkodunu uygulama ile okutarak hediye olarak gönderebiliyor. Kullanıcının arkadaşı ise herhangi bir mağazaya gidip hediyesini anında teslim alabiliyor. Platform üzerinde ayrıca dilenirse klasik yöntem olan adrese teslim seçeneği de mevcut.

24 saniyede teslimat garantisi” sloganıyla yola çıkan ve şu an için sadece ABD’de kullanılabilen uygulama; aralarında GAP, The Body Shop, Banana Republic ve Toys”R”Us‘ın bulunduğu markalarla anlaşmalı durumda. Marka portföyünün ilerleyen günlerde genişlemesi bekleniyor.

Hediye seçimi konusunda yeni iş fikirleri aklınıza geliyor mu?

Web sitesi: jifiti.com