Her Şişe Şampanya İçin Doğru Ortam Müziğini Bulun

Krug Champagne mobil uygulaması ile içtiğiniz şampanyasının tarihini öğrenebilir, tadım önerileri alabilir ve önerilen çalma listelerine göz atabilirsiniz.

0
895
Her şişe şampanya için doğru ortam müziği

Pahalı bir şişe şampanyanın tadımı doğru ortam müziği ile her zaman daha zevkli olur. Bunu düşünerek yola çıkan Fransa’nın ünlü şampanya markası Krug Champagne inovatif bir uygulama ile karşımıza çıkıyor. Springwise’ın haberine göre; ücretsiz Krug Champagne mobil uygulaması ile şampanya şişesinin üzerinde bulunan kodu taradığınız zaman, uygulama size şampanyanın tarihini, tadım önerilerini ve şampanyayı içerken dinleyebileceğiniz bir çalma listesi sunuyor. Örneğin klasik piyano sanatçısı Marcela Roggeri’nin hazırladığı çalma listesi bunlardan bir tanesi.

Mobil uygulamayı kullanmak için, kullanıcının The Krug Champagne’in web sitesini ziyaret edip, kendine bir profil oluşturması gerekiyor. Her şişe Krug şampanyasının kendine has bir ID kodu var. Şişenin tarihini öğrenmek için kullanıcı kodu uygulamaya okutuyor. Bu uygulama sayesinde kullanıcı kendi şampanya şişesinin hikayesini paylaşabiliyor ya da tadımını yorumlayabiliyor.

Bu projede kullanıcıya önerilen çalma listelerini hazırlamada 5 farklı klasik müzik sanatçısı Krug ile beraber çalışmış ve her bir Krug şişe şampanya için 6 farklı şarkı seçmişler. Krug Champagne geçtiğimiz günlerde Londra’da bir canlı müzik organizasyonu düzenledi. Bu organizasyonda konuklar, Londra Filarmoni Orkestrası eşliğinde kendi şampanya tadım deneyimlerini insanlarla paylaştılar. Yaratıcı bir etkinliğe vesile olan ve şampanya içimini daha zevkli bir hale getiren Krug Champagne gibi sizin de aklınıza markaların kendi ürünlerinin tüketimini zevkli hale getirebilecek yeni iş fikirleri geliyor mu?

Web sitesi: krug.com

[quote_box_center]Benzer iş fikri: Favori şarkınızı algılayan sanal müzik kutusu[/quote_box_center]