Hoparlör entegreli piknik battaniyesi

0
1732
Piknik Battaniyesi

[dropcap]Y[/dropcap]az geldi, havalar ısındı. Yeşilliklerin arasında güzel bir hafta sonu geçirmek isteyenler soluğu piknik için elverişli alanlarda almaya başladı bile. Dışarıya çıkmadan önce evde yapılan hazırlıklar sırasında yanınıza ne alıp ne almayacağınız konusunda karar vermek zorundasınız. Çünkü herşeyi beraberinizde götürmeniz mümkün değil.

Daha önce masaya dönüşen piknik sepeti Springtime‘dan bahsetmiştik. Springtime sayesinde eşyalarınızı koyduğunuz sepeti amacına uygun olarak kullandıktan sonra masa ve sandalye yerine de kullanabiliyordunuz. Şimdi ise Speaker Blanket isimli piknik battaniyesi hakkında bilgi vereceğiz. Bu ürün sayesinde ise üstüne oturacağınız battaniyeyi aynı zamanda müzik sistemi olarak kullanabiliyorsunuz.

İngiliz hediyelik eşya firması Spinning Hat tarafından tasarlanan piknik battaniyesi, entegre bir hoparlör ile birlikte geliyor. Hoparlörün üzerinde bulunan 3.5 mm giriş sayesinde müzik çalarlar ve cep telefonlarından şarkı dinlenebiliyor. Bu piknik battaniyesi için ödenmesi gereken miktar ise 34.99 GBP (100 TL).

İhtiyacınız olan herşeyi ayrı ayrı yanınıza almak yerine bu tarz pratik ve birbirine entegre ürünler; yerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Sizinde aklınıza benzer pratik iş fikirleri geliyor mu?

Web sitesi: spinninghat.com