Isı Düzenleyici Şık Kıyafetler

HotSquash, kutup ayısının kürkünden ilham alarak yazın serin, kışın ise sıcak kalmanızı sağlayan ısı düzenleyici şık kıyafetler tasarladı.

0
942
Isı düzenleyici şık kıyafetler

Moda tasarımcıları, tarz ya da işlevsel olsun tasarımlarında doğadan ilham almayı çok seviyor. İngiltereli giyim markası HotSquash kutup ayılarının kürkünden ilham alarak, yazın serin kışın ise sıcak tutan ısı düzenleyici pratik bir kıyafet kreasyonu hazırladı.

Springwise’ın haberine göre HotSquash geçenlerde “cool range” ve “warm collection” isimli iki farklı koleksiyon sundu. Isı düzenleyici kumaştan dikilen etek, ceket, pantolon ve daha fazlası tüketicinin sıcakta ve soğukta rahat etmesini amaçlıyor. Yaz koleksiyonu, CoolFresh kumaştan hazırlandı ve pamuk ya da yünden iki kat daha hızlı kuruyan bu kumaş terlediğinizde hızla kuruyarak ıslaklığı en aza indiriyor. Kış koleksiyonu ise ThinHeat teknolojisi kullanılarak hazırlandı. Kutup ayılarının postundan ilham alınarak geliştirilen bu kumaş, daha iyi bir yalıtım için havayı hapseden içi boş lifler aracılığıyla ısı üretiyor. HotSquash’ın ısı düzenleyici kıyafetlerini diğer ısı yalıtımlı kıyafetlerden ayıran en önemli özelliği ise şık olması ve kaliteli görünümün altında oldukça işlevsel olması.

Değişik hava koşullarına uygun kıyafet tasarımında sizin de aklınıza yeni iş fikirleri geliyor mu?

Web sitesi: hotsquash.com

[quote_box_center]Benzer İş Fikri: Elektromanyetik dalgaları önleyen takım elbise[/quote_box_center]