İşyeri verimliliği için inovatif proje yönetim uygulaması

0
1599
işyeri verimliliği

İş; takım projelerine geldiğinde takım içerisinde en etkin rolü oynayan kişileri çalışmalarından dolayı ödüllendirmek isteyen müdürler, her zaman doğru kişileri bulamayabilirler. PropsToYou isimli yeni inovatif proje yönetim uygulaması, çalışanlar içerisinde en etkin rolü oynayanların seçilmesine yardımcı olurken işyeri verimliliği konusunda katkı sağlıyor.

Diğer proje yönetim uygulamaları gibi takım üyelerinin çalışmalarını takip eden PropsToYou; farklı olarak her bir kişinin sosyal ağa ayrı ayrı kayıt olmasına olanak sağlayarak, yapılan her bir iş için onlara “yetenek puanı” kazandırıyor. Platform üzerinde kayıtlı tüm üyelere özel bir profil sayfası bulunuyor. Bu profil sayfalarında ise çalışanın kazandığı puanlar ve diğer çalışma arkadaşları arasındaki sıralaması bulunuyor. Patronlar profilleri görüntüleyerek; kimin ekstra efor sarf ederek terfiye hak kazandığına da daha kolay bir şekilde karar verebiliyor.

Platform üzerinde; çalışanın projeye katkıları, diğer takım üyelerine ettiği yardımlar, zamanında yetiştirilen işler gibi gizli bonus puanlar kazanabilecekleri farklı başlıklar da bulunuyor. Tüm puan ve bonus sisteminin tek amacı ise rekabet ortamı yaratıp projenin en verimli şekilde sonuçlandırılması olarak karşımıza çıkıyor. Yukarıdaki video platform hakkında daha detaylı bilgi içeriyor.

PropsToYou isimli inovasyon, davranış bilimine göre çalışanların takım içinde parlamasına yardımcı olurken müdürlerin de işlerini kolaylaştırıyor. Aklınıza işyeri verimliliğini artıracak yeni iş fikirleri geliyor mu?

Web sitesi: propstoyou.com