İTÜ Girişimcilik Zirvesi 2013

0
1785
İTÜ Girişimcilik Zirvesi 2013

İTÜ Girişimcilik Zirvesi 2013

Farklı sektörlerden farklı bakış açıları, başarı hikayeleri, ilham alabileceğiniz yeni fikirler ve çeşitli aktivitelerle girişimciliğe meraklı üniversite öğrencilerine kapılarını açan İTÜ Girişimcilik Zirvesi 2013, 25-26 Nisan tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsünde gerçekleşecek. İTÜ Girişimcilik Kulübü tarafından organize edilen zirveye şehir dışından gelecek olan üniversite öğrencileri de katılım sağlayabilecek. Organizasyonun biletlerini Biletino’dan temin edebilirsiniz (bilet satış linki sayfanın altındadır). Bilet fiyatları; konaklamalı katılımlar için 125 TL, tüm paneller için 85 TL ve tek bir panel için 11 TL olarak belirlenmiş.

Girişimciler İTÜ’de Buluşuyor: Girişimcilik Zirvesi 2013

Günümüzün gelişen ve değişen yaşam şartları ile birlikte iş dünyası çok büyük bir yarış içerisindedir. Globalleşen dünyada bu rekabet ortamı, toplumlar için kalkınmanın ve geleceğe yatırım yapmanın önemini büyük ölçüde artırmıştır. Bu yarışta öne geçebilmek ise çağa ayak uydurmaktan ve inovasyondan geçer. Bunu sağlayabilecek en büyük kuvvet girişimciliktir. Ekonomik olarak büyümenin yanı sıra girişimcilik, yeni teknolojilerin üretilmesini ve geliştirilmesini de sağlar; ayrıca fırsatların doğru bir biçimde değerlendirilmesiyle kalkınmaya en büyük katkıyı yapar. Bu şartlar altında bakıldığında girişimcilik, kendimizi ve çevremizi geliştirmek için en büyük avantajdır.

Girişimcilik aynı zamanda, tutkuyla bağlı olduğumuz düşüncemizin gerçekleşmesi ve geleceğimizi şekillendirmesidir. Girişimimizin hayat bulması, izlenen yolda başarısızlık olasılığını reddetmeye bağlıdır. O halde önemli olan, başarısızlığa bağlanan inancımızın iplerini cesaretimizle çözebilmektir. Özgürleşen tutkumuz böylece geleceğe yön verecektir. Öyleyse diyoruz ki: ” Bırak Tutkun Geleceğin Olsun! “

Detaylı Bilgi: itugirisimcilikzirvesi.org

Bilet Satış Sayfası: biletino.com