Kalıcı Dövme Görünümlü Organik Geçici Dövme

Formülü meyve özlerinden elde edilen Inkbox’ın kalıcı dövme görünümlü organik geçici dövmeleri 2 hafta dayanıyor.

0
996
Kalıcı dövme görünümlü organik geçici dövme Inkbox

Dövme yaptırmak yüksek riskli kumar oynamaya benziyor çünkü dövmeyi yaptırana kadar derinizde nasıl duracağını bilmiyorsunuz. Yaptırdıktan sonra pişman olup sildirmek istediğinizde de sildirmek bir hayli zahmetli ve pahalı bir süreç. Şimdi yeni iş fikri formülü meyve özlerinden elde edilen Inkbox’ın kalıcı dövme görünümlü organik geçici dövmeleri sayesinde pişman olmamak için istediğiniz tasarımı geçici dövme olarak deneyimleyebilirsiniz. Meyve özlü geçici dövmeyi uygulaması sadece 10 dakika sürüyor ve uygulandıktan 12 ile 24 saat içerisinde deride beliriyor ve 2 hafta dayanıyor.

Şu an fonlama aşamasında olan bu projede şimdilik sınırlı tasarım bulunuyor. Siyah bant şeklinde dövme kağıdını uygulamak istediğiniz bölgeye yapıştırıyorsunuz, ıslak bir bez ile 10 dakika üstüne bastırıyorsunuz daha sonra bandı çekiyorsunuz. 12 ile 24 saat içerisinde dövme derinizde gerçek dövme görünümüyle beliriyor.

Geçici dövmenin diğer çeşitlerinden farklı olarak bu dövmeler hazır çizilmiş olmuyor. İnsanlar Inkbox ekibine yaptırmak istedikleri tasarımı gönderiyorlar ve bu tasarımın meyve özlü geçici dövmelerini elde ediyorlar. Tasarım başına 20 USD’den az bir fiyata kalıcı dövme yaptırmadan önce tasarımın derinizde nasıl duracağını deneyebiliyorsunuz. İş için yaptırmanız gereken bir dövme olursa da yine bu organik dövmeyi kullanabilirsiniz.

Hedeflediği finansal desteğe şimdiden ulaşan Inkbox’ın Kickstarter kampanyası 28 Ağustos’a kadar sürecek. İlk tasarım dövmelerin Ekim’de kargolanması planlanıyor.

Sizin de aklınıza organik iş fikirleri geliyor mu?

Web sitesi: getinkbox.com