Karton Oda Takımı

Karton oda takımı Room In a Box, sadece bir karton kutu içinde kapınıza kadar kargolanıyor.

0
717

Yeni bir yere taşınmak çoğu zaman büyük bir zaman, çaba ve para harcamak anlamına geliyor. Eviniz için yeni mobilyalar satın alıyorsunuz ya da eski mobilyalarınızı kamyona oradan da yeni evinize merdivenden yukarı taşımak ya da taşıttırmak zorunda kalarak daha fazla masraf yapıyorsunuz. Ancak PSFK’nın haberine göre; tasarım firması Our Paper Life, bu soruna düşük maliyetli ve az efor sarf edeceğiniz bir çözüm getiriyor. “30 Dakikada Taşın” adını verdikleri bu yeni iş fikri ile karton oda takımı Room In a Box, sadece bir karton kutu içinde kapınıza kadar postalanıyor.

Tekerlekli bir karton kutudan oluşan Room In a Box katlama masa, sandalye, çöp sepeti, çekmece olarak kullanmak için 12 adet modüler küp, komidin ve yatak olarak kullanılan bir platform içeriyor. Her bir parça renkli kuşe kartonlardan yapılmış, suya dayanıklı ve çok sağlam. Hiçbir yapıştırıcı ya da alet gerektirmeden kuruluyor.

Tekrar taşınmanız gerektiğinde karton oda takımını geri dönüşüme yollayabilir ya da bozup kutuya geri koyarak daha sonra tekrar kullanabilirsiniz. Oda takımını yerleştireceğiniz kutunun tekerlekleri ve taşıma sapı olduğu için tek bir insan tarafından rahatlıkla taşınabilir. Room In a Box, özellikle öğrenciler ve genç yetişkinler için oldukça kullanışlı ve düşük maliyetli bir seçenek olarak sunuluyor.

Hala fonlanma aşamasında olan Room In a Box’a kitlesel fonlama sitesi Indiegogo üzerinden 149 USD ödeyerek destek olabilir ve ön siparişini verebilirsiniz. Karton oda takımının kurulumunu görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Sizin de aklınıza taşınmayı kolaylaştıracak yeni iş fikirleri geliyor mu?

Web Sitesi: ourpaperlife.com/room-in-a-box

[quote_box_center]Benzer İş Fikri: Platform Sayesinde Ülke Değiştirmek Kolaylaşıyor[/quote_box_center]