Kendi Haber Bülteninizi Oluşturmanızı Sağlayan Platform

RefreshBox, kişilerin ilgi duydukları alanlarda haftalık haber bültenlerine abone olmasını ve kendi haber bültenlerini oluşturmasını sağlıyor.

0
828
Kendi haber bülteninizi kendiniz oluşturun

Çoğu zaman gelen kutumuz okunmamış istenmeyen mailler ile o kadar dolu oluyor ki bazen bu mailler arasında ilgimizi çekebilecek mailleri gözden kaçırabiliyoruz. Springwise’ın haberine göre, gereksiz haber bültenlerine aboneliği azaltmayı amaçlayan yeni iş fikri RefreshBox, kişilerin ilgi duydukları alanlarda haftalık haber bültenlerine abone olmasını ve kendi haber bültenlerini oluşturmasını sağlıyor. Kendi haber bültenini oluşturmak isteyen kullanıcılar, haber bültenlerinde ilgilendikleri alanlarda 5 profesyonel okuma linki verebiliyor.

Platformu kullanmaya başlamak için, potansiyel okuyucu ilgi duyduğu temalardaki haber bültenlerine göz atıyor. Listelenen haber bültenlerinin çoğu diğer kullanıcılar tarafından hazırlanmış oluyor. Örneğin; en iyi ücretsiz stok fotoğraf siteleri, en yeni girişimler ya da en son çıkan rock albümleri gibi temalarda haber bültenleri bulunuyor.  Kullanıcılar bu bültenlere mail, Facebook ya da Google+ hesapları ile üye olabiliyorlar ve ilgi çekici linkler hakkında haftalık haber bültenleri alıyorlar. Kendi haber bültenini oluşturmak isteyenlerin yapması gerekenler de çok basit. Kullanıcı ne gibi şeyler paylaşacağını kısa bir yazı ile açıkladığı bir profil oluşturuyor ve oluşturduğu listeler sitede diğer kullanıcılara önerilmeye başlıyor. Hoşlarına giden linkleri haftalık haber bültenleri olarak düzenleyip paylaşabiliyorlar.

Gelen kutumuzu gereksiz maillerden arındırmak için geliştirilebilecek yeni bir iş fikri aklınıza geliyor mu?

Web Sitesi: refreshbox.co

[quote_box_center]Benzer İş Fikri: Tek Bir Olaya Odaklanan Haber Sitesi[/quote_box_center]