Kendi online alışveriş mağazanızı açın

0
2129
Online alışveriş mağazası Sopsy

Online alışveriş mağazası Sopsy

Benzerlerini yurtdışında gördüğümüz bir konsept, Markapon ve YOYO’nun kurucusu Can Turanlı tarafından Türkiye’de de hayata geçirildi. Yeni girişim Sopsy sayesinde kullanıcılar zahmetsizce online alışveriş mağazası açabiliyor.

Senin Logon, Senin Tasarımın, Senin Ürünlerin ve Senin Dükkanın!

Shopify isimli e-ticaret girişimine benzer şekilde çalışan Sopsy, internette kendine özel bir e-mağaza kurarak satış yapmak isteyenler için kullanıcı dostu ve işleyişi son derece basit yeni bir servis. Kullanıcılar servis sayesinde kendilerine özel online dükkanlarını oluştururken; kendi tasarımlarını ve istedikleri logoyu kullanabiliyorlar. Oluşturulan dükkan üzerinden satılan ürünlerin ödemeleri ise PayPal üzerinden gerçekleşiyor. Sopsy ayrıca kullanıcılarına; ciro, sipariş, ürün ve iade raporları gibi veriler sağlayarak mağaza sahibinin online işletmesini kolay bir şekilde takip etmesine olanak sağlıyor.

İnternette dükkan açmanın en kolay yolu” sloganıyla hizmet veren Sopsy’nin kullanıcılarından talep ettiği ücret aylık 30 TL. Yıllık ödeme yapmak isteyen kullanıcılar için ise bu miktar 240 TL (aylık 20 TL). Kullanımının Facebook’tan bile daha kolay olduğunu iddaa eden Sopsy, sistemi denemek isteyen kullanıcılar için ilk 15 gün ücretsiz.

Sizin de aklınıza kullanıcı dostu olabilecek yeni iş fikirleri geliyor mu?

Web sitesi: www.sopsy.com