Kişisel ihtiyaçlar Erkek Paketi tarafından karşılanıyor

1
1744
Erkek Paketi

Erkek Paketi

Meşgul ya da tembel fark etmez; erkekler özellikle iç çamaşırı ve çorap gibi alışverişlerini ertelemek için daima bir bahane bulur. İşin aslı; belki de bu ihtiyaçların karşılanmasında sevgililerden, eşlerden veya annelerden gelecek hediyelerden medet umar erkekler. Erkeklerin, özellikle de temel kişisel ihtiyaçlarını karşılaması konusunda mağaza alışverişine olan nefretlerinden ilham alan Erkek Paketi, abonelik sistemi ile karşımıza çıkıyor.

Daha önce abonelik sistemi ile çalışan yurt dışı merkezli e-ticaret girişimlerine ve yeni iş fikirlerine yer vermiştik. Çocuklar için kitap kulübü ve oyuncak abonelik servisi bunlardan bir kaçı. Şimdi de Türkiye merkezli Erkek Paketi, mağaza mağaza dolaşıp ürün almaktan keyif almayan erkeklere aylık, 2 aylık veya 3 aylık periyotlarla abone olabilecekleri paket seçenekleri sunuyor. Üstelik paket içerikleri kişinin ihtiyaçlarına özel olarak seçilebiliyor, yani standart bir paket alma zorunluluğu yok (hazır paketler de ayrıca mevcut). Sitede iç çamaşırı, t-shirt, çorap, tıraş – bakım ürünleri, prezervatif ve dergi – kitap gibi ürünler bulunuyor.

İşleyiş ise gayet basit. Kullanıcı ne tür ürünler istediğine karar verip sitede yayınlanan ürünler arasından dilediğini seçiyor. Ürün seçimi ardından paketi ne sıklıkta (hangi aralıklarla) almak istediğini belirtmesi gerekiyor. Sitede; aylık, 2 aylık ve 3 aylık abonelik seçenekleri mevcut. Ödeme gerçekleştikten sonra paketler belirlenen periyotlarda kullanıcıya gönderiliyor. Unutmadan belirtelim, kullanıcı dilediği zaman ürün içeriğinde ve teslimat tarihinde değişiklik yapma imkanına sahip.

2013 yılı sonunda 800 bin TL ciro ve 3 bin abone hedefi bulunan ErkekPaketi.com’u inovatif girişiminden dolayı tebrik ediyoruz. Sizinde perakende ürünlerin pazarlanması konusunda kullanıcı dostu inovatif fikirleriniz var mı?

Web sitesi: www.erkekpaketi.com