Kişiselleştirilmiş İndirim Uygulaması

Kişiselleştirilmiş indirim uygulaması Benjamin tüketiciye özel indirim sunuyor ve tüketicinin kabul etmek için sadece 60 saniyesi var.

0
610
Kişiselleştirilmiş indirim uygulaması Benjamin

Var olan bir şeyi alıp kişiselleştirme özellikleri eklemek son yılların modası çünkü kullanıcılar bir şeyin kendilerine özel olduğunu düşündüklerinde o şey onlar için daha ilgi çekiyor. Çoğu kişi zaten alışveriş yapmak için anlık indirimleri takip ediyor fakat indirim müşteriye uygun hale getirildiğinde üstelik bu markalar tarafından direk müşteri için uygulandığında bu daha da dikkat çekiyor. Bu felsefeden yola çıkarak akıllı telefon uygulaması Benjamin, marka ortaklarından müşteriye kişiselleştirilmiş indirim fırsatı sunuyor. Tinder benzeri bir arayüzü olan bu uygulamada müşterinin kararını verebilmesi için 60 saniyesi bulunuyor. Uygulamanın sunduğu bu indirim kısa süreli ve bir daha kullanıcının karşısına çıkmayabiliyor. Daha önce Speedsale benzer bir yöntemle fakat daha aşırı bir teknikle kullanıcıların indirimi kabul etmesi için sadece 4 saniye veriyordu. Kişiselleştirilmiş indirim uygulaması Benjamin bu modeli alıyor, daha güncel ve kullanıcı dostu bir hale getiriyor. Tinder gibi ekranda parmaklarınızı sağa sola kaydırarak indirimi kabul ya da reddedebiliyorsunuz. Üstelik uygulama teklifleri kullanıcının tercihlerine ve bedenine uygun olarak sunuyor.

Benjamin şu an kullanıcıya açık Beta sürümünde ve maalesef indirimler sadece Amerika’da yaşayanlar için geçerli. Belki bu yeni iş fikri Türkiye’de de uygulanabilir. Ne dersiniz?

Sizin de aklınıza benzer yeni iş fikirleri geliyor mu?

Web sitesi: benjaminapp.co