Gitmek istediğiniz yeri canlı izleyin

0
1838
Koozoo Canlı Yayın

Hafta içi yoğun çalıştınız ve hafta sonunu iple çekiyorsunuz. Hafta sonu gelip çatmış ve üzerinizdeki stresi atmak için güzel bir mekana gidip arkadaşlarınızla hoş vakit geçirmek istiyorsunuz. Ama o da ne? Dostlarınızla sıcak sohbet edeceğiniz bir mekan hayal ederken, kalabalık ve gürültülü bir ortama gelmişsiniz. Veya sabaha kadar sosyal bir kelebek gibi dans etmeyi beklerken, atmosferin umduğunuz gibi hareketli olmadığı tamamen yanlış bir ortamdasınız. Peki gideceğiniz mekanın istediğiniz atmosfere sahip olup olmadığını nasıl bileceksiniz? Koozoo ile canlı yayın işte burada yardımınıza koşuyor.

Foursquare ile cevabını öğrenebileceğiniz ‘kimler var?‘dan ziyade, Koozoo isimli yeni platform; mekanı canlı kameralarla gitmeden görmenizi sağlıyor. Bu uygulama ile gitmek istediğiniz mekanın an itibarı ile nasıl olduğunu, merak ettiğiniz bir etkinliğin gerçekleşip gerçekleşmediğini, ortamdan canlı yayın ile öğrenmek istediğiniz her şeyi etkinlik konumuna gitmeden, oturduğunuz yerden öğrenebileceksiniz.

Sitenin örnek gösterdiği, cevabını canlı yayın ile öğrenebileceğiniz bazı sorular:
– Apple Store’da izdiham var mı?
– Çin mahallesi pazarı bugün kuruldu mu?
– Yogada birileri var mı?
– Arabam nerede?
– İnsanlar dışarıda yemek yiyor mu?
– Çöp kamyonu çöpleri topladı mı?
– Bardaki özel parti iptal mi edildi?

Ortak kullanım alanları ve özel işletmelerde kurulacak kameraların bazı mahremiyet sorunlarını beraberinde getireceği düşünülse de; Koozoo, bu uygulamanın herkes için yararlı olacağı görüşünde. Sizce canlı kamera ile takip uygulaması başka hangi iş alanlarına entegre edilebilir?

Websitesi: koozoo.com