Köpekler İçin Aylık Abonelik İle Paket Servis Mama

İsveçli şirket Wonderboo, aylık abonelikle evlere yüksek kalite köpek maması göndererek köpekler için paket servis mama hizmeti başlattı.

0
666
Köpekler için aylık abonelik ile paket servis mama

Dergi olsun, gazete olsun aylık abonelik uzun zamandır uygulanıyor. Fakat aylık üyelikle paket servis uygulaması son yıllarda popülerliğini giderek artırdı. Bu yıl da İsveçli şirket Wonderboo aylık abonelik ile evlere yüksek kalite, lüks köpek maması göndererek köpekler için paket servis mama himzeti başlattı. Wonderboo’nun kurucuları marketlerde yüksek kalite olduğu söylenen ama içinde düşük kalite malzemeler bulunan köpek mamaları yüzünden hayal kırıklığına uğramış ve yine bundan ilham alarak köpeğini şımartmak isteyenlere içinde gerçekten yüksek kalite malzeme olan mamalar hazırlamışlar.

Her bir paket servis, önceden köpeğin boyutuna göre paketlenmiş porsiyonlar ile geliyor. Müşteriler için çeşitli teslimat seçenekleri bulunuyor. Standart teslimat seçeneği hafta boyunca tüm öğünler için ayrı paketlenmiş haftalık paket servis olarak ayarlanmış. Eğer hayvan sahibinin bütçesi her gün yüksek kalite mamaya yetmiyorsa, onlar için de haftasonu seçeneği bulunuyor, böylece köpeklerini haftada bir de olsa yüksek kalite mama ile ödüllendirebiliyorlar. Ya da her hafta mama sipariş etmekle uğraşmayıp aylık üye olarak evinize paket serviz mama hizmeti alabilirsiniz.

Diğer aylık üyelikle paket servisler gibi Wonderboo ne en yüksek kalitede hizmet veren ne de en yüksek kalite ürün getiren bir şirket. Abonelik servisleri pazar paylarını, yüksek marjlı ürün üzerinden küçük bir indirim sağlayan sürekli iş modeli ile elde ediyor. Diğer endüstriler için bu model oldukça iyi işliyor, Wonderboo’nun deneyim süreci bize köpekler için de bu servisin iyi işleyip işlemediğini gösterecek. Wonderboo şu an sadece İsveç’te hizmet veriyor fakat yakın zamanda diğer ülkelerde de hizmet vermeyi amaçlıyor.

Sizin de aklınıza aylık abonelikle evlere servis edilebilecek ürünler üzerine yeni bir girişim geliyor mu?

Web sitesi: wonderboo.com

[quote_box_center]Benzer girişim: Kişisel ihtiyaçlar Erkek Paketi tarafından karşılanıyor[/quote_box_center]