Kot pantolon kiralama servisi ile modayı yakından takip edin

0
2096
Kot Pantolon Kiralama Servisi

Kot Pantolon Kiralama Servisi

Yıllar içinde çeşitli ürün kiralama modellerini gördük, bunlardan biri de yakın zamanda tanıttığımız cep telefonu kiralama servisi Handy idi. Bu sefer benzer fakat biraz daha farklı bir iş fikri ile karşınızdayız. Hollandalı kot pantolon markası Mud Jeans, hizmete soktuğu kot pantolon kiralama servisi ile moda severlerin yeni trendleri takip etmelerini sağlıyor.

Kot pantolonlarının tamamını organik ve geri dönüştürülmüş pamuktan üreten Mud Jeans, kullanıcıların kot pantolon kiralamalarına olanak sağlayan inovatif bir hizmet başlattı. Hizmetten yararlanmak isteyen kullanıcılar; tek seferlik 20 Euro giriş ücretini ödedikten sonra, diledikleri pantolonu yıllık olarak kiralayabiliyorlar. Pantolon başına aylık 5 Euro kiralama ücreti talep eden firma, yırtılma gibi durumlarda da terzilik işlemlerini ücretsiz yapıyor. Kiralanan pantolon yıl sonunda 7.5 Euro kargo ücreti ödenerek yeni bir pantolonla değiştirilebiliyor. Ek olarak, bir yıl sonunda geri iade etmeniz gereken kot pantolon için 4 aylık ek ödeme yaparsanız pantolon sizin oluyor.

Unutmadan belirtelim Avrupa’da ortalama bir kot pantolonun fiyatı 110 Euro civarında. Hesabı siz yapın…

Bu yeni iş fikri sayesinde kullanıcılar modayı yakından takip etme şansı yakalarken, Mud Jeans de ürettiği kot pantolonların kalitesini daha fazla müşteriye tanıtmış oluyor. Sizin de aklınızda tekstil sektörü için düşündüğünüz yeni iş fikirleri var mı?

Web sitesi: www.mudjeans.nl