Küçük çocuklar için oyuncak abonelik servisi

0
1828
Oyuncak Abonelik Servisi

Oyuncak Abonelik Servisi

New Orleans merkezli Little Pnuts, abonelik servisi ile küçük yaştaki çocuklara mevsimlik oyuncaklar gönderiyor. Little Pnuts’ın gönderdiği oyuncakların tamamı çevre dostu, organik malzemelerden yapılmış, çocuklar için zararsız ve pille çalışmayan tipte. Oyuncak abonelik servisinin hedef kitlesi ise 0-5 yaş aralığında en az bir çocuğa sahip olan ebeveynler.

Little Pnuts‘ın gönderi içerikleri; 0-5 yaş aralığındaki çocuklar için her yaş grubuna özel olarak hazırlanmış oyuncaklardan oluşuyor. Kullanıcılar aylık 25 dolar veya yıllık 240 dolar ödeyerek servisten yararlanırken, oyuncaklar her 3 ayda bir gönderiliyor. Bazı özel durumlarda ise gönderi ve dolayısıyla oyuncak sayısı artabiliyor.

Little Pnuts, ebeveynleri en doğru ve zararsız oyuncağı bulma zahmetinden kurtarıyor. Gönderdiği çevre dostu oyuncaklarla küçük çocukların gelişimine katkı sağlayan bu fikrinden ötürü firmayı tebrik ediyoruz. İnovatif fikrin, internet üzerinden oyuncak satan girişimciler için ilham kaynağı olmasını umuyoruz.

Sizim de aklınızda toplumsal gelişime katkı sağlayacak ve aynı zamanda girişimizi destekleyecek yeni iş fikirleri var mı?

Web sitesi: www.littlepnuts.com