Küçük Şirketleri Online Dolandırıcılığa Karşı Koruyan Girişim

Alışılmışın dışında bir çözüm sunan yeni girişim Smyte, küçük şirketleri online dolandırıcılığa karşı koruyor ve güvenliğini sağlıyor.

0
626
Küçük şirketleri online dolandırıcılığa karşı koruyan girişim Smyte

Artık çoğu şirket ve tüketici finansal aktivitelerini online olarak yürütüyor ancak bununla doğru orantılı olarak da tüketicinin ve şirketlerin dolandırılma olasılığı da artıyor. Büyük şirketler, online dolandırıcılığa karşı kendilerini korumak için işe özel eleman alsa da çoğu küçük şirket gerekli önlemleri karşılayamıyor. Springwise’ın haberine göre, yeni girişim Smyte uygulaması ezber bozan bir çözüm sunarak küçük işletmelerin ve sosyal medya hesaplarının güvenliğini sağlıyor.

Bu hizmetten faydalanmak isteyen kullanıcılar, mobil uygulamalarına ya da web sitelerine tek satırlık bir kod ekliyorlar. Bu kod sayesinde Smyte, platformun veri akışına erişim sağlıyor ve dikkat çeken aktiviteleri belirliyor. Sistem potansiyel kötü niyetli aktiviteleri işaretliyor ve kullanıcı bunları gözlemleyebiliyor. Küçük şirketleri ve bireysel kullanıcıları çevrimiçi dolandırıcılığa karşı koruyan Smyte makine öğrenimini ve gerçek zamanlı analiz kullanarak internet üzerinden davranış ve eğilimleri izliyor ve kötüye kullanım gerçekleşmeden önce tespitini sağlıyor. Smyte, eski Google çalışanı Julian Tempelsman ve açık kaynak kodlu proje React’i gerçekleştiren Jash Yudaken ve Pete Hunt tarafından yaratıldı. Şu anda bu yeni girişim, güvenli sistemler kurmak için bir dizi kitlesel fonlama platformu ile çalışıyor.

Sizin de aklınıza küçük şirketlerin sorunları için dışarıdan sağlanacak önlemler hakkında yeni girişim fikirleri geliyor mu?

Web Sitesi: smyte.com