Küçüklerin çizimleri peluş oyuncak halini alıyor

0
2675
Peluş Oyuncak

Özellikle eğitici oyuncaklar çocukların gelişiminde büyük rol oynuyor. Oyuncaklar bazen renk, geometri, yaratıcılık gibi kavramların çocuk tarafından algılanarak yeteneklerin ortaya çıkmasına katkı sağlarken; bazen de çocukların gelecekteki tutkularını belirlerler. Bu bağlamda çocukların yaratıcılıklarına katkı sağlamayı hedefleyen çocuk sahibi bir çift; Pofuff adında yeni bir şirket kurdu. Avustralya merkezli Pofuff sayesinde artık küçük çocukların çizdiği resimler peluş oyuncak şeklini alıyor.

[alert type=”success”]Benzer inovatif iş fikri: Küçük çocuklar için oyuncak abonelik servisi[/alert]

Kendi çocuklarıyla yaratıcılık adına çeşitli aktiviteler yapan bir çift ebeveyn, çocuklarına ait çizimlerden birini peluş oyuncak haline getirir. Daha iyi bir peluş oyuncak elde etme arzusu; çocuğu çizim alanında daha yaratıcı hale getirir. Kendi çocuklarının gelişimini gören ebevenler, diğer çocukların yaratıcılıklarının ortaya çıkmasına katkı sağlamak adına bunu fırsata dönüştürme kararı alarak Pofuff’ı kurarlar.

Çocuklarının çizimlerini gerçeğe dönüştürmek isteyen ebeveynlerin; servisten yararlanmak için tek yapmaları gereken aşağıdaki web sitesine girip peluş oyuncak formunu doldurmak. Ardından form doldurulurken yüklenen çizim dosyası Pofuff‘ın dizayncıları tarafından incelenerek gerekli çalışmalar başlatılıyor. Son olarak peluş oyuncak şeklini alan çizim kısa sürede ebeveynlere kargolanıyor.

Hazırlıkları tamamlayarak ön açılış yapan Pofuff her bir çalışma için [highlight]49 USD[/highlight] ücret talep ediyor. FikirciBaba olarak bu iş fikrini son derece yaratıcı bulduğumuzu da unutmadan belirtelim. Aşağıdaki web sitesinden örnek çalışmaları görüntüleyebilirsiniz.

Sizin de aklınızda çocukların gelişimine yönelik yeni iş fikirleri var mı?

Web sitesi: pofuff.com