Kullanılmayan Eşyaları Satabileceğiniz Online Pazaryeri

Online pazaryeri uygulaması Shufl ile kullanılmayan eşyaları kendi mahallenizde satabilir, satın alabilir ve diğer kullanıcılarla takas edebilirsiniz.

0
573
Kullanılmayan eşyaları satabileceğiniz online pazaryeri Shufl

Tinder uygulaması arayüzü ile bir dolu yeni uygulamaya ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Daha önce sitemizde iş arayanlar için Tinder benzeri uygulama Adswipe’ın haberini paylaşmıştık. Şimdi de birinin çöpü başkasının hazinesidir ilkesini benimseyen ve yine Tinder arayüzüne benzer özellikleri bulunan yeni bir uygulama piyasaya çıktı. Online pazaryeri olan Shufl ile kullanılmayan eşyaları kendi mahallenizde satabilir, satın alabilir ve diğer kullanıcılarla takas edebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak isteyenler önce bir profil oluşturuyor ve satmak istediği eşyaları listeliyor. Daha sonra Tinder benzeri sağa sola kaydırma yöntemiyle diğer kullanıcıların sattığı eşyalara bakıyor ve zamanla uygulama kullanıcının beğenilerine göre eşyaları göstermeye başlıyor. Bir eşleşme olduğunda, yani iki kullanıcı da birbirinin eşyalarını beğendiğinde, Shufl her iki kullanıcıyı da haberdar ediyor ve pazarlığa başlamalarını ya da eşyaya bir fiyat belirlemelerini sağlıyor. Fiyat veya takas kabul edildiğinde kullanıcılar gerçek hayatta takası organize etmeye başlıyorlar.

Amerika’da hizmet veren çevrimiçi pazaryeri Shufl, paylaşım ekonomisi aracılığı ile geri dönüşümü kolaylaştıran, motosikletliler için yolculuk paylaşım platformu Scooterino gibi yeni akım platformlar arasında piyasaya çılan son son platform.

Paylaşım ekonomisine katkıda bulunacak başka ne gibi uygulamalar geliştirilebilir?

Web sitesi: shufl.it