Mine ile Sosyal Alışveriş

0
1535
Mine Sosyal Alışveriş

Mine Sosyal Alışveriş
Sosyal ağlar rağbet gördükçe her gün yeni birisi aralarına ekleniyor. Facebook ile başlayan bu serüveni Twitter, Foursquare, Pinterest gibi diğer sosyal ağlar takip etti. Şimdi “Mine” adlı yeni ağ sayesinde arkadaşlarınızın son yaptığı alışverişleri görmeniz mümkün. Mine ile sosyal alışveriş deneyiminde siz de yerinizi alın.

Twitter’ın eski Ürün Pazarlama Müdürü Pierre Lerain tarafından hayata geçirilen projede, kullanıcılar Amazon, iTunes, Etsy vs. gibi hesaplarının son alış-verişlerine ulaşabileceği bir profile sahip. Kullanıcılar profillerini yayınlamadan önce görünmesini istemedikleri ürünleride ayarlayabiliyor. Sonraki siparişleriniz için ise site size alışverişinizi yayınlamak isteyip istemediğinizi soruyor. Twitter’ın arayüzüne benzer bir arayüz kullanan Mine, kullanıcıların birbirlerini “takip” etmesine ve birbirlerinin alışverişlerini “beğen“mesine izin veriyor. Her paylaşılan alışveriş aynı zamanda orijinal ürüne link çıkışı da sağlıyor.

Alışveriş deneyimini daha sosyal hale getirmeyi amaçlayan Mine, bu fikirle geleceğin yeni sosyal ağ trendi olacak gibi görünüyor. Bu sayede sosyal alışveriş siteleri üzerinden yaptığınız alışverişleri profilinizden paylaşabileceksiniz. Sizce alışveriş deneyimine heyecan katacak başka neler yapılabilir?

Web Sitesi: www.getmine.com
Kaynak: localhost/wp