Mobil Uygulama ile Çalışan Kahve Kavurma Makinesi

IKAWA’nın yeni kahve kavurma makinesi, mobil uygulama yardımıyla evde istediğiniz miktarda ve kalitede çekirdek kahve kavurmanızı sağlıyor.

0
674

Kahve bağımlıları çok iyi bilir ki, en mükemmel kahve taze kavrulmuş kahve çekirdeklerinden yapılandır. IKAWA’nın yeni cihazı evde yaptığınız kahvelere mükemmelliği atfediyor. Springwise’ın haberine göre; IKAWA’nın evde kullanım için ürettiği dijital kahve kavurma makinesi, mobil uygulama ile istediğiniz miktarda ve kalitede çekirdek kahve kavurmanızı sağlıyor.

Evde mükemmel kahvesini yapmak isteyenler, IKAWA’nın kahve makinesini edindikten sonra akıllı telefon uygulamasını telefonlarına indiriyorlar. Mobil uygulama içinde profesyonellerce hazırlanmış kavurma önerileri bulunuyor. Kullanıcı bunlardan birini seçebiliyor ya da kendi tarifini uygulayabiliyor. Önerilen kavurma süreleri, kahve severin seçtiği çekirdeğe ve kahve tercihine göre farklılık gösteriyor. Uygulamadan kavurma profilini seçtikten sonra kullanıcının tek yapması gereken yeşil kahve çekirdeklerini kavurma makinesine atmak. Kavurma süresi 3 ile 10 dakika arası değişiyor. Kendi tarifini uygulayan kullanıcılar ise bu mobil uygulama sayesinde tariflerini diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyorlar.

Kendi kahvemizi evde kavurmak, tedarik zincirinden bir işçiyi devre dışı bırakacak olsa da, IKAWA şirketi Cafedirect Üreticiler Vakfı aracılığıyla üreten çiftçilere yeşil kahvenin geri satılmasından elde edilen gelirin yüzde %10’uyla yeniden yatırım yapabiliyor. IKAWA ev kavurucusu geçtiğimiz ayın başında Londra Kahve Festivalinde satışa sunuldu ve şu an halen kitlesel fonlama sitesi Kickstarter üzerinden fon arayışında. 500 Sterlin karşılığında bu cihazı siz de sipariş edebilirsiniz.  İlk gönderilerin Şubat 2016’ya yapılması planlanıyor, daha sonra cihazın fiyatı 750 Sterline yükselecek.

Yukardaki videoyu izleyerek kahve kavurma makinesi ile mobil uygulamanın nasıl çalıştığı hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ev kullanımına sunulabilecek yiyecek ve içeceklerle ilgili başka iş fikirleri aklınıza geliyor mu?

Web Sitesi: ikawacoffee.com

[quote_box_center]Benzer iş fikri:  Latte üzerine resim çizen kahve makinesi[/quote_box_center]