Müzikseverler İçin Özel Tasarım Akıllı Telefon

Amfi markası Marshall, rock müzikseverler için çift kanal jak ve hoparlör gibi özelliklere sahip özel bir telefon tasarladı.

0
973

Amfi üreten firma Marshall, rock yıldızları ve rock müzik tutkunları için özel tasarlanmış bir akıllı telefon piyasaya sürüyor.  PSFK’nın haberine göre; Marshall London isimli bu akıllı telefonun müzik dinleme ve kayıt yapma deneyimini en iyi hale getirmek için bir dizi benzersiz özelliği bulunuyor ve şirketin ikonik amfilerini çağrıştıran siyah ve altın renklerde tasarlanmış.

Marshall London akıllı telefonun üst kısmında müziğe anında erişim için altın bir düğme bulunuyor ve oldukça şık dokunmatik altın renginde kaydırma tekerleği ile sesi kontrol edebiliyorsunuz. Ayrı ses kontrollerine sahip iki farklı kulaklık girişi bulunan telefonla şarkıları arkadaşınızla beraber dinleyebiliyorsunuz. Telefonun ön tarafında iki hoparlör bulunuyor ve bu sayede telefonu mini hoparlör olarak da kullanabiliyorsunuz. Hoparlörler gelişmiş bas özelliklerine ve özel bir ses kartına sahip . Marshall London kayıpsız FLAC dosyalarını çalabilmeniz için özel bir ses işlemcisi kullanıyor. Dahili ekolayzer uygulaması sayesinde tüm müzik uygulamalarında tercihlerinizi kişiselleştirebiliyorsunuz.

Bu akıllı telefonun müzisyenler için de ayrıca özellikleri bulunuyor. Ses kaydı için gürültü azaltma özelliği olan çift mikrofon seti ve mix yapmak için benzersiz DJ uygulaması bulunuyor. Telefonda çift kulaklık çıkışı olduğundan bir kulaklık ile müziği mixleyebilir, diğeriyle de sonuçları dinleyebilirsiniz. Bu diğer telefonların kolayca taklit edemeyeceği bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Telefon yanında Marshall Mode kulaklık ile geliyor. Android bir telefon olarak teknik özellikleri muhteşem olmasa da DJler ve müzik meraklıları için tasarlanmış olan bu telefon aşık olunacak kadar güzel bir tasarıma sahip. Bu telefonun şu an 600 USD fiyatı ile ön siparişi verilebiliyor.

Sizin de aklınıza belirli bir kitlenin kalbini çalacak yeni iş fikirleri geliyor mu?

Web sitesi: marshallheadphones.com/london-phone

Benzer iş fikri: Sosyal kulaklık birlikte müzik dinleme dönemini geri getiriyor